صفحه اصلي > اخبار ویژه / اخبار / اخبار استان / علما و مفاخر > افرادی که مخالف اجرای فرامین الهی هستند جایی برای مدیریت در کشور را ندارند

افرادی که مخالف اجرای فرامین الهی هستند جایی برای مدیریت در کشور را ندارند


19-10-1395, 00:08. نويسنده: terme021

به گزارش طوبی گلستان آیت الله سید حبیب الله قدمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: برخی ها از اجرای فرامین الهی ناراحت، و در صدد جایگزین کردن نظرات شخصی خود با دستوارت دینی ما هستند.

آیت الله قدمی تاکید کرد: اجرای اوامر و دستورات الهی باعث ایجاد ناراحتی در برخی افراد می شود، به طور مثال چرا باید اجرای امر به معروف و نهی از منکر، باعث ایجاد ناراحتی در افراد شود؟!

وی با بیان این مطلب که کسی که مجری امر به معروف است را بی سواد می نامند ادامه داد: کسی اگر شخصی یا مقامی را امر به معروف و نهی از منکر میکند، سریعاً او را بی سواد قلمداد میکنند.

مدرس خارج فقه و اصول خاطر نشان کرد: چه ضرورتی دارد کسی که دستوارت الهی را انجام نمی دهد و نظر او بر این است که امر به معروف و نهی از منکر را اجرا نکینیم بر سر پست هایش بمانند.

وی گفت: مگر مملکت ما مربوط به اشخاص خاصی است که بخواهند نظرات شخصی خود را بر مردم تحمیل کنند؟!

مدرس خارج فقه و اصول بیان کرد: کسانی که برای این انقلاب زحمت های فراوانی کشیده اند باید از تجربیاتشان استفاده کنیم، ولی افرادی به خاطر نزدیکی و نسبت داشتن که هیچ موقع صلاحیت پست های مدیریتی این حکومت را ندارند میبینیم که در پست هایی مشغول به فعالیت هستند.

قدمی در پایان متذکر شد: باید الگو های مناسبی برای جوانان ایجاد و به آنها نشان بدهیم، چرا افرادی نالایق الگوی ما  بشوند، افرادی که حتی دین اسلام را نمیشناسند می خواهند الگوی جوانان ما در جامعه شوند.

انتهای پیام/


بازگشت