صفحه اصلي > اخبار ویژه / اخبار / سیاسی > 9دی بیمه جدید برای انقلاب بود/ سناریو فتنه 88، اصل نظام بود

9دی بیمه جدید برای انقلاب بود/ سناریو فتنه 88، اصل نظام بود


7-10-1395, 17:07. نويسنده: terme021

به گزارش طوبی گلستان به نقل از کلاس بیست؛ حجت الاسلام سید مصطفی حقی امروز در همایش" میثاق" با ولایت" که در آستانه 9 دی ماه در سازمان تبلیغات اسلامی گرگان برگزارشد، اظهار کرد: در ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی سیلی های محکمی به خیلی از کشورها زده است و خیلی ها با نظام زاویه گرفته است.

وی با اشاره به تاریخ صد ساله ایران بیان کرد: چشم طمع شرق غرب از همان ابتدا به ذخایر عظیم نفتی ایران بود و این قائده کلی تا به امروز ادامه دارد.

دادستان گرگان نقطه قوی ملت ایران را شیعه بودن و ولایت فقیه، خواند و افزود: مستقل بودن کشور در منطقه و اقتدار آن خار چشم دشمنان شده است لذا، مهره گذاری در نظام یا همان پروژه نفوذ از سوی دشمنان دنبال می شود تا بتوانند به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه پیروی از ولایت ، هزینه برای نظام سرمایه داری در برداشت، ادامه داد: در تاریخ 195ساله ایران می بینیم جنگ ها به پاو عهده نامه متعدد منعقد شد و کیلومترها از خاک پهناور ایران جدا شد اما تنها جنگی که هشت سال طول کشید و یک وجب از خاک کشور هم به دست دشمنان نیفتاد، دفاع مقدس و با رمز ولایت بود که در تاریخ بی نظیر است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به مدیریت قوی نظام در سال 88 گفت: در همان زمان شورای نگهبان با دستور رهبر انقلاب پیشنهاد بازشماری 15 درصد از کل آرا را مطرح کردند امافتنه اندوزان انتخابات دوباره را خواستار شدند اما پذیرفتن سخنان آشوبگران کف خیابان با دمکراسی که خود از آن دم می زدند منافات داشت.

حقی با بیان اینکه سنارویی فتنه سال 88 انتخابات نبود بلکه اصل نظام بود، افزود: بسیاری از خواص و دلسوزان نظام در آن زمان اعلام برائت کردند و کنار کشیدند و برخی نیز بر سر حرف های ناصواب خود ماندند.

انتهای پیام/


بازگشت