صفحه اصلي > اخبار ویژه / اخبار / اخبار استان / اخبار فرهنگی و مذهبی / پیشنهاد سردبیر > طلبه ها نسبت به جوانی و عمر خود بخیل باشند/ رشد علمی نیازمند تلاش شبانه روزی است

طلبه ها نسبت به جوانی و عمر خود بخیل باشند/ رشد علمی نیازمند تلاش شبانه روزی است


10-11-1396, 13:04. نويسنده: terme021

به گزارش طوبی گلستان؛ حضرت آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار مدیر، اساتید و طلاب مدرسه علمیه رسالت قم گفتند: خدای متعال به وسیله انبیاء الهی و ائمه طاهرین(ع) حجت را بر بشر تمام  و برنامه سعادت بخشی را بیان کرده است.

معظم له بر استفاده از برنامه های الهی برای رشد اخلاقی و دینی تاکید کردند و اظهار داشتند: خدا نعمت های زیادی به انسان داده که از جلمه آنها جوانی، عمر و زمان است.

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: در گذشته طلبه ها دنبال جلسات علمی، اخلاقی، درس و بحث بودند، اما الان این امور کم رنگ شده است.

معظم له بیان داشتند: در همین حوزه شخصیت های بزرگی مانند شیخ بهائی، امام راحل ها و شیخ مفیدها، با تلاش و زحمت شبانه روزی علمی و تاکید بر اخلاق و تهدیب توانستند برای دین و جامعه مفید واقع شوند.

معظم له بیان داشتند: امروز نیز طلبه ها  باید در این  فکر باشند که جلسات علمی، اخلاق گذشته و مباحثه علمی علمای سابق را ادامه دهند.

ایشان افزودند: طلبه باید نسبت به عمر خود بخیل باشد تا بتواند پیشرفت و رشد علمی و اخلاقی داشته باشد.

انتهای پیام/


بازگشت