صفحه اصلي > اخبار ویژه / اخبار / گفتگو > آمار شهدا روحانی دفاع مقدس ۳برابر سایر اقشار است

آمار شهدا روحانی دفاع مقدس ۳برابر سایر اقشار است


23-09-1395, 10:38. نويسنده: ramedani

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در حاشیه نخستین کنگره بزرگداشت ۷۳ شهید طلبه و روحانی استان گلستان به خبرنگار مهرگفت: روحانیون در هشت سال دفاع مقدس با یکدست سلاح و با دست دیگر قرآن را نگه می‌داشتند؛ روحانی با سلاح فیزیکی سینه دشمن را نشانه می‌رفت و با سلاح معنوی روحیه فزاینده‌ای را نصیب رزمندگان اسلام می‌کرد.

وی افزود: بر اساس آمار استخراج‌شده قشر روحانی نسبت به دیگر اقشار جامعه بیشترین شهید را تحویل جامعه داده است و آمار شهیدان روحانی در طول دفاع مقدس سه برابر اقشار جامعه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره برنامه های فرهنگی اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان از برگزاری ختم چهار هزار قرآن در گلستان خبر داد و گفت: از روز شنبه ۲۰ آذرماه برنامه‌ای تدارک دیده‌شده است که حدود ۱۲۰ هزار نفر به شکل هم‌زمان یک جزء از قرآن کریم را خوانده و چهار هزار ختم قرآن تقدیم به شهدای استان شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: همایش رزمی فرهنگی به مدت پنج شب در استان برگزار می‌شود و روز اجلاسیه برنامه‌ای تدارک دیده‌شده تا از فلکه شهدای گرگان تا محل اجلاسیه که واقع در نمایشگاه بین‌المللی گرگان است ایستگاه‌های صلواتی متعددی در طول مسیر برگزار شود و مردمی که در مسیر ورود به برنامه هستند از این ایستگاه‌ها استفاده کند.

انتهای پیام/


بازگشت