تاریخ انتشار: 3-03-1396, 15:53 کد خبر: 970 نسخه چاپی: چاپ
فرمانده سپاه نینوا گلستان :

سوم خرداد مظهر موفقیت‎ ملت ایران در دوران دفاع مقدس است

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه فتح خرمشهر فتح الفتوح بود،گفت: فتح خرمشهر نماد و مظهرموفقیت یک ملت مسلمان و اعتماد به مردم و توان داخلی است.

به گزارش طوبی گلستان؛ سردار رحمت‌الله صادقی صبح امروز در صبحگاه اقتدار نیروهای مسلح استان گلستان که به منظور گرامیداشت سوم خرداد در تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان برگزار شد، اظهار داشت: به روح بزرگ 4 هزار شهید استان گلستان، مدافع حرم، امام شهیدان درود می‎فرستیم و آرزوی سلامت و عزمت برای مقام معظم رهبری را داریم و امید داریم در این روزهای پایانی ماه شعبان توفیق‎ها و نعمات بر همه مومنان ارزانی دارد.

وی تصریح کرد: سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ، مظهر مقاومت، ایثار، گذشت و پیروزی است و اگر در تاریخ انقلاب اسلامی این روز به عنوان یکی از ایام الله درج شده به علت نماد سوم خرداد است.

صادقی با بیان اینکه فتح خرمشهر فتح الفتوح بود، افزود: همه مظهر موفقیت یک ملت مسلمان و ارزشمند را در این روز شاهد هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در زمان اشغال این شهر، شما نمونه بارز مقاومت مردمی، ارتش جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج و زن و مردم و پیر و جوان را در خرمشهر می‎بنید.

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: اگر پژوهشگری بخواهد نمادی از مقاومت همه جانبه را مثال بزند باید مقاومت خرمشهر و 36 روز مقاومت در این شهر را مورد توجه قرار بدهد.

صادقی افزود: فتح خرمشهر در سوم خرداد 1361 همه مظاهر یک ملت انقلابی و به پاخواسته برای آزادسازی این شهر بود و جمهوری اسلامی بدون هیچ وابستگی به کشورهای غربی توانست به توکل به خداوند متعال و با توجه به داشته‎های داخلی، اعتماد به مردم و نیروهای مسلح خود مظهر همه شکست‎های دفاع مقدس را به مظهر همه موفقیت‎ها در دوران دفاع مقدس تبدیل کند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس علاوه بر درس مقاومت و گذشت برای همه سازمان‎های دفاعی است و می‎تواند الگویی برای برون رفت انقلاب اسلامی در دیگر عرصه‎ها تبدیل شود، یادآور شد: بر این اساس نماد سوم خرداد نماد موفقیت یک ملت بزرگ است که توانسته روی پای خود ایست کند و نزدیک به 40 سال آرمان‎ها و ارزش‎های دینی خود را به رخ استکبار جهانی بکشاند و در همه عرصه‎های تهدیدات دشمن با توکل به خدا و داشته‎های خود مقاومت کند و خرمشهر بزرگتری را به رخ دشمنان بکشاند./تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*