تاریخ انتشار: 24-01-1396, 15:39 کد خبر: 788 نسخه چاپی: چاپ
مسئول نمایندگی سپاه نینوا:

علماء باید بصیرت لازمه را در دلهای مردم ایجاد کنند / در قبال آراء خود مسئول و در آخرت جوابگو باید باشید

مسئول نمایندگی سپاه نینوا با تاکید به وظایف علمای حاضر بیان کرد: علماء وظایف سنگین و خطیری به دوش میکشند و بصیرت لازمه را در دلها باید ایجاد کنند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی در بین علمای اهل سنت شهرستان گنبد کاووس بعد از بر شمردن فضیلت ماه رجب اظهار کرد: پیامبر ما وقتی مبعوث شده بود بزرگترین دستوری که به ما داده این بود که نماز خود را به جا بیاوریم، نمازی که باعث شود مردم آزاری نکنیم و نمازی که باعث شود وحدت ما تقویت شود.

حجة الاسلام رعایتی ادامه داد: کجای قرآن و اسلام گفته شده که کسی که نماز هم میخواند سر مردم را هم جدا کند، کجای اسلام گفته وحشیانه گری را ترویج دهیم؟!

مسئول نمایندگی سپاه نینوا تصریح کرد: امروز دشنان اسلام به این نتیجه رسیده اند که جلوی گسترش اسلام را نمیتوانند بگیرند، آمده اند با دین های ساختگی جلوی این گسترش و بگیرند، تا به راحتی اسلام قدرت پیدا نکند.

 وی با بیان اینکه کسانی هستند که انبیاء غبطه ی جایگاهشان را میخورند خاطر نشان کرد: انبیاء از جایگاه کسانی که مردم را به سوی خداوند دعوت می کنند غبطه میخورند، آنها کسانی نیستند مگر علماء که وارثان انبیاء هستند.

رعایتی بیان کرد: اگر در دنیا و آخرت میخواهیم سعادتمند شویم باید به قرآن تمسک کنیم، اگر در دل مردم بصیرت ایجاد نکنیم به بیراهه میروند، این بصیرت را علما باید در دلهای مردم بگنجانند.

مسئول نمایندگی سپاه نینوا اذعان داشت: سال 2011 وقتی تمام شد کشور انگلیس خبر داد دو هزار زن انگلیسی مسلمان شده اند، گفته اند اگر جلوی اسلام را نگیرند تا سال 2020 تمام دنیا مسلمان می شوند .

حجة الاسلام رعایتی وحدت را عامل امنیت در کشور دانست و افزود: اگر کشور ما امروزه شاهد امنیت آن هستید، علت آن وحدت به وجود آمده است، باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم.

وی با بیان اختلاف افکنی شبکه های ماهواره ای بیان کرد: برخی ها در این شبکه های ماهواره ای اجیر شده اند تا با جسارت کردن به مذهب اهل سنت و تشیع این دو مذهب را میخواهند نسبت به یکدیگر بیگانه نشان بدهند، آنها به اهمیت وحدت پی برده اند و در صدد لطمه زدن به وحدت هستند.

رعایتی با طرح این سوال که را امروزه به کشور سوریه کمک می کنیم افزود: کشور ما در زمان انقلاب تنها مقابل دنیا ایستادگی کرد تنها کشوری که به کشور ما کمک کرده بود همین سوریه بود، علت حمایت ایران هم به همین خاطر است.

مسئول نمایندگی سپاه نینوا در پایان با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: شما در قبال رأی که به صندوق می اندازید باید در آخرت جوابگو باشید، باید به کسی که عاشق خدمت کردن به مردم است و برای خدا کار می کند رأی داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*