تاریخ انتشار: 24-11-1395, 12:09 کد خبر: 508 نسخه چاپی: چاپ
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان خبر داد:

در سال 95 هفت هزار و 400 دانش آموز به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام شده اند

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گفت: ما در سال 95 با توجه به رشد 1400نفری نسبت به سال پیش، توانستیم 7400 دانش آموز را به راهیان نور از استان گلستان اعزام کنیم.

به گزارش طوبی گلستان؛ عبدالرضا برزگر در مراسم تجلیل از برترین های راهیان نور اظهار کرد: هدف از اعزام راهیان نور دانش آموزی این است که این نسل جدید و فرزندان انقلاب بتوانند راه و رسم شهداء را ادامه دهند تا راه سعادت را پیش بگیرند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان خاطر نشان کرد: اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی راهیان نور یکی از بزرگترین حرکت فرهنگی است که همه ساله در حال اعزام دانش آموزان به این مناطق هستیم.

وی یادآور شد: ما توانستیم در سالهای 93 طبق 10هزار سهمیه ای که برای ما ابلاغ شده بود 7300 نفر به راهیان نور اعزام  و در سال 94 توانستیم از ابلاغ 16هزار نفری 6000 نفر به این مناطق اعزام کنیم.

برزگر گفت: ما در امسال توانستیم با بلاغیه 20هزار نفری 7400نفر اعزام به راهیان نور داشته باشیم و درست است در کمیت آن آمار خوبی نیست ولی در کیفیت توانستیم عملکرد 84 درصدی را به خود اختصاص دهیم.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان ادامه داد: از این آمار اعزام به راهیان نور 103نفر راوی ، 107 نفر روحانی و 1270نفر عوامل اجرایی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب اعزام شده اند.

 وی خاطر نشان کرد: این هفت هزار و چهارصد دانش آموز را در طی 152 دستگاه اتوبوس توانستیم به مناطق عملیاتی انتقال دهیم.

این مقام مسئول در پایان از آمار شهرستانها آماری را ارائه داد و از زحمات کلیه مدعوین و کسانی که در راه شهداء توانسته اند گامی بردارند تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*