تاریخ انتشار: 15-11-1395, 11:53 کد خبر: 462 نسخه چاپی: چاپ
امام جمعه اهل سنت قازانقایه؛

امریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود/برجام هیچ اثر ملموسی در زندگی مردم ایجاد نکرده است

امام جمعه اهل سنت قازانقایه گفت: وقتی نگاهی به سوابق امریکا می اندازیم متوجه این موضوع می شویم که هیچ وقت قابل اعتماد نیست.

به گزارش طوبی گلستان؛ حاج آخوند ناصر قزل در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به بد عهدی ها امریکا تصریح کرد: ما در موضوع توافق برجام شاهد این بودیم که امریکا بعد از انعقاد توافق برجام هر روز بهانه های جدیدی می آوردند، این چند روز اخیر هم شاهد این بودیم که مردم کشور ما و چند کشور مسلمان ورودشان به این کشور ممنوع اعلام شده است.

وی ادامه داد: باید این رفتار و اعمال آنها درس عبرتی برای مسئولین ما باشد که امریکا هیچ گاه قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود، هر چند که ما برجام را قبول کردیم، آنهم به خاطر مصلحت هایی که داشت، ولی امریکا به آنچه پایبند بوده عمل نکرده است.

*برجام هیچ ثمره ای در زندگی مردم نداشته است

امام جمعه دهستان قازانقایه خاطر نشان کرد: ما شاهد این هستیم که بعد از توافق برجام هیچ تغییر ملموسی در زندگی مردم ایجاد نشده است، هنوز اثر کاربردی آن در جامعه به طور مشهودی ایجاد نکرده است.

قزل در پایان متذکر شد؛ مسئولین ما در قبال بد عهدی های امریکا نباید ساکت بمانند، کشوری که هیچ اعتمادی به آن نداریم را باید اقدام متقابل کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*