تاریخ انتشار: 6-11-1395, 19:19 کد خبر: 409 نسخه چاپی: چاپ
استاد مجتبی آقا تهرانی در گرگان:

قدر نعمت بزرگ کشورمان، مقام معظم رهبری را بدانیم/ خدمت رسانی به مردم را جزء اولویت کار خود بدانید

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به این مطلب که قدر مقام معظم رهبری را بدانیم تاکید کرد: هیچ کسی پاک تر از مقام معظم رهبری در دنیا وجود ندارد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین استاد مرتضی آقا تهرانی شامگاه امشب در مسجد آذربایجانی های گرگان در برنامه ای به عنوان" سلسله نشست مردمی چله انقلاب" با اشاره به قسم های یاد شده در قرآن کریم اظهار کرد: خداوند تبارک و تعالی در قرآن کریم با توجه به قسم های یاد شده در خصوص لیل و نهار گفته که هیچ چیزی بدون حساب و کتاب از دست وی خارج نمی شود.

حجة الاسلام آقا تهرانی تاکید کرد: ما با رفتن به آخرتمان تازه می فهمیم در چه جایگاهی بودیم و تا الان مشغول چه کاری بودیم، آنجاست که به خودمان می گویم کاشکی یه خورده به فکر آخرتمان بودیم.

وی با توجه به اینکه در زمان امامان معصوم مردم شکر نعمت نمی کردند افزود: آن زمان مردم قدر نعمت را نمی دانستند و خداوند غیبت را به وجود آورد و امام دوازدهم را از ما گرفت، وقتی قدر نعمت را ندانستیم خداوند آن نعمت را از ما می گیرد.

*قدر نعمت بزرگ کشورمان را بدانیم

نماینده ادوار هشتم و نهم مردم تهران با تاکید بر اینکه از مقام معظم رهبری در حال حاضر پاک تر در دنیا وجود ندارد خاطر نشان کرد: اگر ما قدر نعمت ولی فقیه به این پاک سرشتی را ندانیم چه می شود؟!آیا ما کسی بهتر از مقام معظم رهبری سراغ داریم؟! هیچ کسی پاک تر از مقام معظم رهبری در دنیا وجود ندارد.

کارشناس مسائل مذهبی تاکید کرد: اگر امام خمینی(ره) در این انقلاب ما وجود نداشت آیا انقلاب ما وجود داشت؟! وجود پر برکت حضرت امام خمینی(ره) بوده است که این انقلاب شکل گرفت و توانست جلوی اَبَر قدرت ها ایستادگی کند.

آقا تهرانی متذکر شد: امروزه هم که ما برکتی به لطف خداوند و اهل بیت (ع) داریم که کل دنیا در حسرت این نعمت بزرگ هستند، نعمت بزرگی به نام رهبری که امروزه تمام معادلات جهان را دگرگون کرده است.

*خدمت رسانی به مردم را جزء اولویت کار خود بدانید

دبیر‌کل جبهه پایداری با شاره به جایگاه بالای خدمت رسانی به مردم افزود: مسئولین ما باید به مردم خدمت کنند و دست یاری که از طرف مردم به سوی مسئولین دراز شده است را باید بگیرند، ولی امروزه برخی از مسئولین بسیار ضعیف دارند عمل می کنند و در آخرت عذاب سختی خواهند چشید.

استاد اخلاق با بیان رشادتها و فداکاری های آتشنشانها در حادثه پلاسکو اذعان کرد: شما وقتی اصل کار خدمت رسانی را از بچه های آتشنشان می بینید، چقدر زیباست، کسانی وارد بدترین جایی می شوند که جان و مال مردم برایشان عزیز است، دغدغه آنان نجات مردم بود حتی باعث از بین رفتن جانشان بشود.

حجة الاسلام آقا تهرانی در پایان خاطر نشان کرد: امروز باید در مردم باشیم و ندای مردم را بشنویم، هیچ وقت نگاه نکنیم به اینکه عده ای مثل لاشخور به جان این نظام افتاده اند و دارند می خورد و ما دلسرد شویم، حساب آنها انشاء الله خداوند می دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*