تاریخ انتشار: 23-10-1395, 13:35 کد خبر: 331 نسخه چاپی: چاپ
حجت الاسلام ریاحی در نشست با دادستان :

اقدامات دادستان باعث دلگرمی مردم شده است / بسیج طلاب آمادگی کمک به دستگاه قضا را دارد

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه اقدامات دادستان گلستان باعث دلگرمی جامعه شده گفت: بسیج طلاب آمادگی دارد تا در مباحث مختلف به دستگاه قضا کمک کند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ریاحی رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان در نشست صمیمی با دادستان گلستان اظهار کرد : اقدامات دادستان مرکز استان گلستان باعث امیدواری و دلگرمی مردم شده است .

حجت الاسلام ریاحی تصریح کرد: حضرت آقا در نشست اخیر خود به صراحت عنوان کرده که بگومگوهای اخیر بین سران قوا تمام می شود اما قوه قضاییه باید مستقل و مقتدر باشد .

ریاحی اذعان کرد: هجمه های اخیر به قوه قضاییه نشان می دهد که این نهاد مظلوم واقع شده است لذا مجموعه طلاب بسیجی این سازمان آماده هستند تا بتوانند به این دستگاه کمک کنند .

وی ادامه داد: عملکرد سالهای گذشته دادستان گرگان حجت الاسلام حقی باعث امیدواری در جامعه شده مخصوصا مبارزه با زمین خواری و جمع آوری قلیان سرا ها سبب شده تا مردم دعاگوی دادستان باشند .

ریاحی گفت : مجموعه بسیج طلاب می تواند در زمینه های مختلف ماند گرفتن رضایت و صحبت با خانواده های مقتول و شاکی به دادستان و دستگاه قضا کمک کند و این آمادگی برای دفاع از دستاوردهای نظام و تحقق عدالت در جامعه وجود دارد .

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*