تاریخ انتشار: 23-10-1395, 13:10 کد خبر: 329 نسخه چاپی: چاپ
دادستان گلستان :

اگر همه پشت رهبری باشیم هیچکس نمی تواند به ولایت فقیه خدشه ای وارد کند/ قضّات ما شجاع و انقلابی هستند

دادستان مرکز گلستان گفت : مبانی انقلاب اسلامی از اساس بر پایه ولایت فقیه بوده و اینکه امروز به بهانه هایی بخواهیم آن را زیر سوال ببریم و یا ادعا کنیم که مخالف را جذب می کنیم ، توجیهی ندارد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی دادستان مرکز استان گلستان ظهر امروز ( پنجشنبه 23 دیماه ) در دیدار با مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان و جمعی از طلاب این مجموعه اظهار کرد: آنچه که امروز در نظام جمهوری اسلامی جدای از وظیفه ذاتی باید انجام بدهیم دفاع از حریم ولایت است .

حجت الاسلام حقی افزود: متاسفانه در سنوات اخیر در کشور ما شاهد دو صدایی و چند صدایی هستیم که بیشتر یک مد و یک ژست و پز سیاسی و روشنفکری است که برخی ها فکر می کنند می توانند محبوبیتی کسب کنند.

وی با اشاره به اینکه این گونه رفتارها عقلانی نیست، تصریح کرد: مبانی انقلاب اسلامی از اساس بر پایه ولایت فقیه بوده و اینکه امروز به بهانه هایی بخواهیم آن را زیر سوال ببریم و یا ادعا کنیم که مخالف را جذب می کنیم ، توجیهی ندارد.

دادستان مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد: همه باید یک صدا با رهبری باشیم و اگر چنین کنیم کسی جرات ندارد به اصل نظام خدشه ای وارد کند و معتقدم که اینگونه ژست ها در حد یک پز است و هیچ ارزش و عمقی ندارد و خیلی زود تمام می شود .

حجت الاسلام حقی بیان داشت: کشور ما ایران در حال گذار از یک پیچ تاریخی مهم است و نظام برای تثبیت خود نیاز به عبور از آن را دارد و من یقین دارم انقلاب به صاحب اصلی خودش حضرت حجت (عج) خواهد رسید.

وی اشاره کرد: مهمترین وظیفه ما دفاع از مبانی انقلاب ، امام راحل و مقام معظم رهبری است و این برای ما کار نیست بلکه وظیفه است و همه ما که در مجموعه های انقلابی کار می کنیم از همان اول با همین مبنا و اعتقاد جلو آمدیم .

حقی گفت : متاسفانه در شرایط استان ما بعضا زیاده خواهانی هستند که به آلاف و الوفی رسیده اند و وقتی با قانون مواجه می شوند انتظار برخورد دیگری دارندو متاسفانه با ترفندهای مختلف اعم از تطمیع ، تهدید ، تضعیف و آبرو بری سعی دارند به هدف خود برسند .

دادستان گلستان تاکید کرد: در دادسراهای استان گلستان خوشبختانه قضات جوان و شجاعی داریم که انقلابی هستند و من وقتی به شهرستان ها می روم می بینم یک قاضی جوان جلوی کانونهای قدرت ایستادگی می کند و اعتقاد دارم چنین قضاتی باید تقویت شوند .

حجت الاسلام حقی خطاب به مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه نینوا گلستان بیان کرد: هیچوقت خود را بی نیاز از ارشاد و نصایح دوستان و همراهان انقلاب خصوصا روحانیت معزز نمی دانیم و انتظار داریم در این مسیر سخت تحقق عدالت اجتماعی ما را یاری و کمک کنید .

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*