تاریخ انتشار: 22-10-1395, 15:35 تعداد بازدید: 141 کد خبر: 322 نسخه چاپی: چاپ
رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه؛

آیت الله رفسنجانی یک انقلابی تمام عیار بود/ مهمترین دغدغه های فکری او معیشت مردم و وحدت امت اسلامی بود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه: از جمله خصوصیات و ویژگی های ایشان این بود که برای مردم زیست و برای مردم کوشید، ایشان در اوایل انقلاب مانند دیگر انقلابیون زحمات و شکنجه های زیادی را متحمل شد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی در جمع پرسنل اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن عرض تسلیت و تعزیت بمناسبت رحلت جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی،  به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای و ملت ایران اسلامی و انقلابی ، در خصوص  شخصیت انقلابی و گرانقدر آن مرحوم به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و انقلاب و رهبری بود که پس از عمری مجاهدت، دعوت حق را لبیک و دارفانی را وداع گفت.

وی گفت: رفسنجانی همانطور که خودشان در یکی از سخنرانی های خود گفته بود، سربازی از سربازان اسلام و انقلاب و نظام اسلامی بود و عمر شریف خود را در حالی گذراند که با قدرت برای حضور انقلاب و نظام اسلامی در عرصه جهانی تلاش می کرد .

حجت الاسلام امیر شاهی تاکید کرد: از جمله خصوصیات و ویژگی های ایشان این بود که برای مردم زیست و برای مردم کوشید، ایشان در اوایل انقلاب مانند دیگر انقلابیون زحمات و شکنجه های زیادی را متحمل شد، ماموریت خود را در دفاع از انقلاب و حراست از آینده ایران اسلامی به بهترین نحو برآورده ساخت و در راه دفاع از انقلاب اسلامی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی) تا مرز شهادت پیش رفتند، مهم ترین ویژگی او این بود که یک انقلابی، با تمام ویژگی های انقلابی بود.  

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه ابراز نمود: مردم ایران اسلامی با حضور پرشکوه خود در مراسم نماز و تشیع پیکر این بزرگوار نشان دادند کسی که پیرو خط ولایت و رهبری باشد مردم اینگونه از او تجلیل و قدردانی میکنند، مردم بواسطه زحمات و خدمات فراوانی که برای انقلاب اسلامی کشیدند و تابع امر رهبری بودند از ایشان قدردانی نمودند.

 حجت الاسلام امیر شاهی در پایان تاکید کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خدمات شایانی نسبت به انقلاب و اسلام داشتند وهمواره تلاش کردند تا چهره‌ای واقعی از اسلام ارائه دهند و از مهمترین دغدغه های فکری ایشان مردم و معیشت مردم و وحدت امت اسلامی بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*