تاریخ انتشار: 20-10-1395, 15:32 کد خبر: 312 نسخه چاپی: چاپ
پیام تسلیت رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه:

آیت الله رفسنجانی، فرماندهی شجاع و مدبّرو تصمیم‌گیری ارزشمند در جبهه های نبرد حق علیه باطل بود

حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری بود و انقلاب از آغاز با نام او پیوند یافت.یاد و عمر خود را در راه تحقق آرمانهای اسلام و انقلاب سپری کرد و در راه مبارزه با استکبار جهانی از هیچ کوششی دریغ ننمود.

به گزارش طوبی گلستان؛ خاطره ایشان تداعی‌گر روزهای پیروزی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تلاش‌های دلسوزانه ایشان برای مجد و عظمت ایران اسلامی، همواره بر تارک تاریخ این سرزمین خواهد درخشید.

ایشان در کنار خدمات ارزشمند در طول سالهای قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با قبول مسئولیت های مهم همچون ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و نیز مجلس خبرگان رهبری، کوشا بود.

فرماندهی شجاع و مدبرو تصمیم‌گیری ارزشمند در جبهه های نبرد حق علیه باطل بودند و نقش محوری هاشمی در کسوت جانشینی فرمانده کل قوا در پیروزی های رزمندگان اسلام هرگز از یادها نخواهد رفت.

حجت الاسلام امیرشاهی رئیس اداره تبلیغات اسلامی،از طرف مجموعه  شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان ، موسسات قرآنی و تشکل های دینی ، علماء و روحانیون معزز  اهل سنت وتشیع شهرستان مراوه تپه این مصیبت و ضایعه عظمای رحلت یار دیرین امام(ره) و انقلاب، مجاهد نستوه و دلسوز انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری، مراجع عظام، همه ملت ایران و هم‌چنین خانواده محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و برای ایشان غفران و رحمت واسعه الهی مسئلت می‌نماییم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*