تاریخ انتشار: 20-10-1395, 12:06 کد خبر: 308 نسخه چاپی: چاپ
آخوند احمدی نیا؛

قدر امنیتی که با درایت مقام معظم رهبری به وجود آمد است را باید بدانیم/ خلیج فارس تا ابد فارس خواهد ماند

مدیر حوزه علمیه اهل سنت نورالعدل گفت: مقام معظم رهبری با درایت هوشمندانه ایشان توانستند این امینت به این خوبی را در کشور ما استوار کنند، باید قدر دان این نعمت باشیم.

به گزارش طوبی گلستان؛ حاج آخوند قربان احمدی نیا مدیر حوزه علمیه اهل سنت نورالعدل بندر ترکمن صبح امروز در بین طلاب این حوزه علمیه اظهار کرد: وجود پیامبر (ص) رحمت است که همگان را به راه سعادت راهنمایی کرده است.

آخوند احمدی نیا ادامه داد: امروزه شاهد این هستیم که به اسم اسلام بر علیه مسلمانان مشغول به فعالیت هستند، قصدشان تضعیف پیامبر ما و تضعیف اسلام است ولی به هیچ وجه به این نتیجه نمی رسند.

وی با تاکید به اینکه قدردان این امنیت حاصله باشیم تصریح کرد: این نعمتهای که در حال حاضر در کشور ما وجود دارد در هیچ جای جهان مانند او را نمیتوانیم یافت کنیم، این امنیت هم با درایت مقام معظم رهبری بدست آمده است.

مدیر حوزه نورالعدل با بیان این مطلب که کشور ما با وجود گوناگونی فرقه های مختلف شاهد وحدت بزرگی است تاکید کرد: درست است در فروعات ما اختلافهایی داریم ولی در اصول دین هیچ اختلافی نداریم، دلیلی ندارد به اختلاف های کم خودمان دامن زده و میوه شیرین وحدت را از بین ببریم.

 احمدی نیا با اشاره به اینکه هدف دشمنان ایجاد شکاف بین ما مسلمانان است بیان کرد: دشمن ما تمام سعی خودش را می کند تا بتواند بین ما مسلمانان شکاف و فاصله ایجاد کنند تا بتوانند به اسلام ضربه بزنند.

وی گفت: وحدت و هم دلی و پیروی کردن از دستورات خداوند متعال و پیامبران ما را به راه رشد می رسانند، و این قدر این نعمت حاصله وحدت را بدانیم.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت نورالعدل، ایران را یکی از ابر قدرت ها در تولیدات دانست و افزود: کسانی که در حال دشمنی با ما هستند در حال حاضر مشغول دستاورد های کشورمان هستند، این نشان عظمت تولیدات داخلی است.

احمدی نیا متذکر شد: این عظمت تولیدات داخلی جوانان ما در کشور نشانگر این است که اگر بخواهیم زمینه را برای جوانان ایجاد کنیم شاهد این هستیم که به پیشرفت ها خوبی برسیم.

 وی گفت:جوانان ما در خلیج فارس نشان داده اند که ما میتوانیم به تولیدات داخلی اتکاء کنیم و خودمان را از بیگانگان بی نیاز کنیم

احمدی نیا با تواجه به دستاورد های این انقلاب اسلامی بالاخص در جنوب کشور خاطر نشان کرد: خلیج فارس انشاء الله تا ابد خلیج فارس باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*