تاریخ انتشار: 19-10-1395, 19:59 کد خبر: 305 نسخه چاپی: چاپ
آیت الله علوی‌‌گرگانی:

صحنه جهاد امروز به صحنه جنگ نرم، فضای مجازی و رسانه‌ها تبدیل شده است

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به اینکه احیاء نام و یاد شهدا برای حفظ دستاوردهای نظام مهم است، گفت: اصحاب رسانه برای احیاء نام و یاد شهدا و حفظ دستاوردهای نظام نقش بسزایی دارند.

به گزارش طوبی گلستان؛ آیت‌الله سیدمحمد علوی گرگانی از مراجع بزرگ جهان تشیع در پیامی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان گلستان که ظهر امروز در مراسم اختتامیه این جشنواره در تالار فخرالدین اسعد گرگانی قرائت شد، اظهار داشت: احیاء نام و یاد شهدا و بیان ارزش هایی که آنها به خاطر آن ارزش‌ها به شهادت رسیده اند، ارزشمندترین کاری است که برای حفظ انقلاب و دستاوردهای این نظام مقدس می‌توان انجام داد و اصحاب رسانه و خبرنگاران در این امر نقش به سزایی دارند.

وی افزود: آنچه این انقلاب را به سر منزل مقصود رساند و سبب پیروزی حق علیه باطل و ملت شریف ایران بر استکبارجهانی شد مدیریت ولایت امام خمینی(ره) و اطاعت محض مردم به خصوص جوانان و شهدا از راه و آرمان و سخنان حکیمانه ایشان بود که ناشی از اعتقاد راسخ به ولایت فقیه بود.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: شکی نیست که امروز هم صحنه جهاد و پیکار علیه استکبار جهانی پایان نپذیرفته و صرفا نوع و رویه آن تغییر یافته است و صحنه جهاد حق علیه باطل از خاکریزها به صحنه جنگ نرم و فضای مجازی و رسانه‌ها رفته است و جوانان و معتقدین به راه ولایت فقیه باید با صبر و حوصله و مقاومت و پشتکار خود در این صحنه را هم فراهم آوردند.

وی اظهار کرد: امید است که این‌گونه همایش‌ها و برنامه‌ها در جامعه اسلامی ما اثرگذار بوده و یا روشنگری‌هائی که توسط اصحاب رسانه و دست‌اندرکاران امور شهدا و ایثارگران انجام می‌گیرد و راه آنها پاینده باشد و جامعه ما همیشه از سرچشمه معنوی شهدا بهره‌مند باشد.

دومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان گلستان امروز با حضور فعالان و اصحاب رسانه و خانواده‌های شهدا در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد/تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*