تاریخ انتشار: 18-10-1395, 23:53 کد خبر: 297 نسخه چاپی: چاپ
مسئول مرکز اردویی سپاه نینوا گلستان:

بیش از ۸ هزار زائر گلستانی به راهیان نور اعزام شدند

مسئول اردویی سپاه نینوا استان گلستان گفت: بیش از ۸ هزار زائر گلستانی در ۹ ماه سال ۹۵، به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا گلستان، کاظم نوروزی در جلسه ستاد راهیان نور با قدردانی از عوامل ستادی اردوهای راهیان نور محلات و دانش‌آموزی، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده را از مهم‎ترین دستاوردهای اردوهای راهیان نور اعلام کرد.

وی افزود: خوشبختانه تاکنون 8 هزار زائر در 9 ماه نخست سال 95 به راهیان نور اعزام کردیم و بنا داریم 10 هزار زائر دیگر تا پایان سال جاری اعزام کنیم.

مسئول اردویی سپاه نینوا استان گلستان تصریح کرد: راهیان نور یک حرکت بسیار بزرگ فرهنگی است که می‌تواند برکات زیادی را در پی داشته باشد.

نوروزی زمان اعزام کاروان‌ها را اعلام کرد و گفت: نخستین کاروان از 5 بهمن ماه از بسیج دانش آموزی، 14 اسفند تا 20 اسفند ماه بسیج دانشجویی و از 22 اسفند ماه بسیج محلات آغاز و تا 13 فروردین 96 ادامه خواهد داشت.

مسئول اردویی سپاه نینوا استان گلستان اظهار کرد: امیدواریم امسال هم مانند سال‌های گذشته سفرهایی ایمن و بی خطری را برای زائران داشته باشیم.

رئیس ستاد راهیان نورسپاه نینواگلستان هم در این جلسه گفت:حرکت راهیان نور یک حرکت قوی و بزرگ فرهنگی در جهت تداوم انقلاب اسلامی است.

سرهنگ پاسدار حسین کریمی اول افزود: حرکت راهیان نور یک حرکت قوی و بزرگ فرهنگی در جهت تداوم انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی با چند مولفه  اصلی به پیروزی رسید و تداوم آن هم با همان مولفه هاست.

وی افزود:حاکمیت دینی : تفکر و اندیشه ولایی است و در زمان غیبت حضور ولی مطلقه فقیه است که به جامعه آرامش می‌دهد و این حاکمیت دینی در دو اصل ولایت مطلقه فقیه و اصل فرهنگ خلاصه می‌شود.

جانشین سپاه نینوا گلستان اظهار داشت: فرهنگ جهاد و شهادت ما را از گردنه‎های بسیاری عبور داد و موانع بسیار بزرگی را به این واسطه توانستیم از خود دور کنیم  و باید حفظش کنیم.

کریمی اول افزود: شمامتولی و مروج زنده نگه داشتن ولایت و جهاد و شهادت هستید و ستاد راهیان نور متولی و مروج زنده نگه داشتن یاد شهدا است و ما افتخار می‌کنیم که در این عرصه خدمت می‌کنیم و دراین را خود را به عنوان سربازی در پشت خاکریز دشمن می‌بینیم.

وی اظهار کرد: خدمت به راهیان نور را یک کار اسلامی برای آینده کشور ببینید و به عنوان یک کار اداری نگاه نکنید ببینید دشمن می خواهد فکر جهاد و شهادت را از بین برود و جوانان ما به سمت فضای مجازی بروند و ما باید با روحیه خادمی تلاش کنیم و یاد و خاطر شهدا را برای نسل آینده زنده کنیم.

کریمی اول گفت: امروز دشمن با اصول و اعتقادات ما درجنگ است و در فتنه 88 دیدید با چه اصولی جنگیدندولی با رهنمودها و هدایت رهبری نتوانستند موفق شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*