تاریخ انتشار: 28-04-1400, 09:22 کد خبر: 2761 نسخه چاپی: چاپ
مسئول مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج:

فضای مجازی بسیج نسخه به روز رسانی شده سفیر عشق را منتشر کرد

مسئول مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج گفت: از امروز نسخه به روز رسانی شده بازی سفیر عشق منتشر و در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.

به گزارش طوبی گلستان؛ مهدی جعفری مسئول مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به نسخه به روز شده بازی سفیر عشق، اظهار داشت: بازی سفیر عشق که سال گذشته منتشر شد، در کوتاه ترین زمان ممکن مورد استقبال بسیاری از گیمرها قرار گرفت؛ تا جایی که این بازی در سطح بین الملل هم نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرد.

وی بیان کرد: داستان بازی شخصیتی به نام مهران؛ کاراکتری ایرانی و خیالی است؛ مهران پس از صلح امام حسن و معاویه، تصمیم می‌گیرد تا به شهرری بازگردد تا ادامه زندگی را همراه همسر و پسر کوچک خود بگذراند اما در بازی اتفاقاتی دست به دست هم می‌دهند تا مهران سر از شهر کوفه در بیاورد. همچنین در این میان شخصیت های مختلفی در بازی حضور دارند که یکی از این شخصیت‌ها مختار ثقفی است که در بازی مأموریت‌های مهران را زیر نظر می‌گیرد.
 
مسئول مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به ویژگی های بازی سفیر عشق تصریح کرد: از آنجا که بازی در شهر کوفه جریان دارد، گیمر در آن باید مأموریت‌های مختلفی را به پایان برساند و با افراد مختلف و معروف دیدار کند.
 
وی ادامه داد: بازی سفیر عشق با موتور انریل انجیل 4 ساخته شده است و چیزی جزء گرافیک بالا نمی‌توان انتظار داشت؛ علاوه بر این موارد، موسیقی بازی حال و هوای عربی دارد که در صحنه‌های اکشن ریتم موسیقی تند می‌شود که هیجان را به مخاطب القا کند.
 
وی تصریح کرد: گویندگان برجسته‌ای در سفیر عشق حضور دارند که می‌توان منوچهر والی زاده، گوینده شخصیت مهران نام برد و یکی دیگر از جذابیت های این بازی، موسیقی تیتراژ آخر بازی هم با صدای سالار عقیلی است.
جعفری در پایان خاطرنشان کرد: بازی سفیر عشق در سال 99 به عنوان بازی برتر شناخته شد و امیدواریم نسخه آپدیت این بازی هم بتواند نظر گیمرها را به خود جلب کند.
 
گفتنی است؛ کمپین «سفیرعشق باشیم» به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت مسلم بن عقیل(ع)، سفیر امام حسین (ع) در شهر کوفه از26 تا 29 تیرماه  در فضای مجازی راه اندازی شده است.
 

فضای مجازی بسیج نسخه به روز رسانی شده سفیر عشق را منتشر کرد 

انتهای پیام/
ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*