تاریخ انتشار: 8-04-1400, 15:45 کد خبر: 2757 نسخه چاپی: چاپ
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان؛

خیانت‌ها و جنایت‌های دشمنان برای مردم بازگو شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: اگر تاریخ انقلاب اسلامی و خیانت‌ها و جنایت‌های منافقان و دشمنان برای مردم تبیین نشود ممکن است جریان ضد انقلاب و لیبرال‌ها آن را تحریف کنند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی عصر امروز در نشست خبری در خصوص برنامه‌های ستاد حقوق بشر اظهار کرد: همانگونه که فرزندان و کودکان ما از همان طفولیت با امام حسین (ع) و عاشورا آشنا می‌شوند باید آنان را از حوادث انقلاب اسلامی هم آگاه کنیم. اصحاب رسانه مانند منبر دیروز مسئولیت بیان تاریخ انقلاب اسلامی را بر دوش دارند و با توجه به شرایط شیوع کرونا که نمی‌توانیم اجتماعات گذشته را برگزار کنیم، رسالت رسانه‌ها سخت‌تر و سنگین‌تر خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به خیانت‌های جریان لیبرال و منافقان به ملت و انقلاب اسلامی ایران افزود: اگر عاشورا برای مسلمانان بیان و تبیین نشود ممکن است جریان روشنفکری عقل مذهبی نسل ها را به سرقت ببرد، جریان لیبرالیستی و ضد انقلاب هم ممکن است نسل نوباه آینده را بدزدند و آن را دچار تحریف کنند.

وی با اشاره به سالروز 7 تیر و انفجار دفتر نخست وزیری گفت: تاریخ انقلاب اسلامی چندان در مدارس گفته نمی شود، در دانشگاه‌ها هم کمرنگ است بنابراین نباید تعجب کنیم که عده‌ای جای جلاد و شهید را عوض کنند.

حجت‌الاسلام احمدی بیان کرد: اصحاب رسانه باید نسبت به بیان تاریخ فجایع و رویدادهای مختلف از جمله 7 تیر در انقلاب اسلامی بپردازد تا نسل نو از این وقایع مطلع شود و درس بگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*
دانلود اینستاگرام story saver