تاریخ انتشار: 8-08-1399, 08:53 کد خبر: 2738 نسخه چاپی: چاپ
عالم اهل سنت:

مکرون و امثال وی به منفورترین افراد جهان تبدیل می شوند/ لزوم تحریم فرانسه از سوی کشورهای اسلامی

آخوند عبدالجلیل فرهمند گفت: مسلمانان جهان هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد و بر این باور است که این اقدام بی شرمانه مطمئناً موجب خواهد شد تا مکرون و امثال او به منفورترین افراد در جهان تبدیل خواهد شد.

به گزارش طوبی گلستان؛ آخوند عبدالجلیل فرهمند در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: عداوت و دشمنی سران کفر با اسلام سابقه دیرینه دارد، کافران همیشه برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی بخش پیامبران الهی از شیوه نخ نمای تمسخر استفاده می‌کردند .

فرهمند افزود : سناریوی شیطانی اسلام‌ستیزی که اخیراً با اقدام موهن و دوباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای قبیحانه علیه پیامبر گرامی اسلام (ص) و متعاقباً حمایت  رئیس‌جمهور بی‌خرد فرانسه وارد مرحله جدیدی شده و بی گمان چنین رفتارهایی که به بهانه آزادی بیان انجام می‌شود خود بزرگ‌ترین ظلم به آزادی بیان است. 

وی افزود: کدام فطرت سلیمی می‌پذیرد که با مستمسک آزادی بیان از توهین به مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان عالم دفاع شود. 

عالم اهل سنت با بیان اینکه ما مسلمانان در قبال توهین بر ساحت پاک پیامبر ﷺ چه باید بکنیم؟ گفت: با آنکه دولت فرانسه از هتاکین رسول معظم اسلام و منجی عالم بشریت حمایت نمود، محبت رسول از ما مسلمانان می طلبد که عزم راسخ برای پیروی از سنت‌های سرور عالمیانتحریم کامل انواع محصولات و شرکتها کشورهای هتّاک و این تحریم موقتی نباشد؛ بلکه دائمی باشد وآن هم به حمایت تجارداخلی و دولت های اسلامی و فرزندان خود را از سیره‌ی پاک آن حضرت ﷺ آگاه واقعه‌ای از پیامبر ﷺ را به سبک داستان، روزانه تعریف کنیم.

فرهمند تاکید کرد: ما باید متحد، همصدا و هم پیمان با دیگر مسلمانان جهان این اقدام شوم و شنیع  رئیس جمهور بی خرد فرانسه را قویاً محکوم کرده و برخورد قاطع و تجدید نظر جدی در روابط دیپلماتیک و اقتصادی با کشور فرانسه اعمال کنیم .

وی یادآور شد :  همان گونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرموده‌اند: مسلمانان جهان هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد و بر این باور است که  این اقدام بی شرمانه مطمئناً موجب خواهد شد تا مکرون و امثال او به منفورترین افراد در جهان تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*