تاریخ انتشار: 12-09-1398, 10:03 کد خبر: 2711 نسخه چاپی: چاپ
طی سه ماه توسط شرکت عماد انجام شد:

افتتاح مدرسه 3 کلاسه روستای گری دوجی شهرستان آق قلا

سید محمود حسینی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران و مسکن آباد دی گفت: در پی مصوبه هیات مدیره بانک دی و دستور مدیرعامل محترم جناب آقای دکتر قربانی ماموریت ساخت 3 باب مدرسه در استانهای سیل زده گلستان و لرستان به این شرکت ابلاغ گردید.

به گزارش طوبی گلستان، سید محمود حسینی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران و مسکن آباد دی گفت: در پی مصوبه هیات مدیره بانک دی و دستور مدیرعامل محترم جناب آقای دکتر قربانی ماموریت ساخت 3 باب مدرسه در استانهای سیل زده گلستان و لرستان به این شرکت ابلاغ گردید.

حسینی ادامه داد: این شرکت با بکارگیری نیروهای مجرب و فنی ، مهندسین خود با تهیه برنامه های زمان بندی اجرایی، ساخت یک باب دبیرستان سه کلاسه با زیربنای حدود 400 متر شامل 5 اتاق ( سه کلاس درسی و 2 اتاق مدیران) با تلاش و اهتمام شبانه روزی در کمترین زمان ممکن نسبت به برنامه 7 ماهه مصوب اداره کل نوسازی مدارس استان گلستان تنها در مدت 3 ماه انجام شد.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران و مسکن آباد بانک دی افزود: علی رغم مشکلات عدیده از جمله کمبود کارگر و مصالح و عوامل اجرایی با بهترین سطح کیفیت و اجرای تمامی استانداردها و تکنولوژی روز به فضل الهی با روحیه جهادی و بسیجی موفق به اتمام این مهم گردید. که موجب شادی و رضایت علما، مسئولین و اهالی محترم و دانش آموزان عزیز اهل تسنن آن منطقه که از دلسوزان نظام مقدس اسلامی هستند، گردید.

حسینی در ادامه اظهار داشت: ساخت 2 باب مدرسه در استان لرستان شهرستان معمولان نیز حدوداً در همین متراژ در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و انشاء الله در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد بود.

وی در پایان افزود: این مدارس که به نام شهدای بانک دی نامگذاری شده است، تقدیم می شود به همه مردمان عزیز و زحمت کش نظام جمهوری اسلامی شهدای اهل سنت که در آن منطقه ساکن می باشند. بانک دی که اکثر سهامداران آن فرزندان گرانقدر شهدا و جانبازان است تلاش می کند در هر شرایطی از اقشار کم درآمد و محروم کشور پشتیبانی همه جانبه ای صورت دهد.

افتتاح مدرسه 3 کلاسه روستای گری دوجی  شهرستان آق قلا

افتتاح مدرسه 3 کلاسه روستای گری دوجی  شهرستان آق قلا

افتتاح مدرسه 3 کلاسه روستای گری دوجی  شهرستان آق قلا

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*

redvid esle