تاریخ انتشار: 13-10-1395, 13:08 کد خبر: 268 نسخه چاپی: چاپ
جواد فراهی :

امکان پخش یتیم خانه ایران در مساجد ، محلات ، دانشگاهها و مدارس استان گلستان فراهم شد

معاون فرهنگی سپاه نینوای گلستان از امکان پخش فیلم یتیم خانه ایران در مساجد ، نهادها ، کانون ها ، مدارس و دانشگاهها و محلات خبر داد.

به گزارش طوبی گلستان؛ سرهنگ پاسدار جواد فراهی در گفتگو با این پایگاه خبری گفت : یتیم خانه ایران فیلمی است که توسط ابوالقاسم طالبی کارگردان انقلابی و متعهد کشورمان ساخته شده و موضوع آن نیز کشتار بی رحمانه ایرانیان بین سالهای 1295 الی 1297 هجری شمسی توسط انگلیسی ها می باشد که به هولوکاست مردم مظلوم ایران مشهور شده است .

فراهی افزود : در این کشتار فاجعه آمیز  9 میلیون ایرانی بیگناه و بی پناه توسط روباه و استعمار پیر یعنی انگلیس کشته شدند اما تاریخ دروغ پرداز غرب در مقابل این کشتار سکوت کرده و در مقابل کشتار صیهونیست ها توسط نازی ها را با هنر جعل و دروغ پردازی به یک واقعیت تلخ بدل می نماید .

وی با بیان اینکه هولوکاست یهودیان ناظر به حضور در منطقه فلسطین و تصرف اراضی این منطقه توسط صهیونیست ها می باشد اذعان کرد : فلسطین همانطور که امام خمینی تاکید کرده و مقام معظم رهبری نیز گفتند آرمان ماست و ما باید از مظلوم دفاع کنیم .

معاون فرهنگی سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد : یتیم خانه ایران فیلمی ضداستکباری است که می تواند نسل امروز را به تاریخ گذشته خودش آشنا سازد و در بصیرت افزایی و دشمن شناسی به او کمک کند هر چند برخی ها دوست ندارند جوانان امروزی به واقعیتهای تاریخی همچون مبارزه با آمریکا و انگلیس بپردازند . در یک محاسبه ابتدایی می توان حاصل کینه توزی دشمنان را قتل عام بالغ بر 350 نفر در ساعت طی این سه سال دانست .

فراهی تصریح کرد : مساجد ، محلات ، نهادها ، دانشگاهها ، مدارس و حوزه های علمیه و هر مکانی که آمادگی اکران این فیلم را داشته باشد می تواند با هماهنگی با شماره تلفن 09362759233 برادر کوثری این امکان را فراهم نماید .

این مقام فرهنگی ادامه داد : یتیم خانه ایران فیلمی است که در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد و آیندگان نیز از پشت صحنه انگلستان خبیث و دنیای نامرد غرب آشنا خواهند شد .گلستان ما

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*