تاریخ انتشار: 27-01-1398, 10:50 کد خبر: 2620 نسخه چاپی: چاپ
رئیس دانشگاه آزاد استان گلستان:

طبخ و توزیع 2 هزار پرس غذای گرم توسط دانشگاه آزاد گلستان بین مردم سیل زده استان/ کارگروه ویژه ای برای اقدامات شهرهای سیل زده ایجاد شود

رئیس دانشگاه آزاد استان گلستان گفت: در دانشگاه های آزاد گلستان بیش از 2 هزار پرس غذای گرم تبخ شد و در بین سیل زدگان توزیع شد.

به گزارش طوبی گلستان، حجة الاسلام والمسلمین سید علی طاهری صبح امروز در جلسه هماهنگی و هم اندیشی روسای دانشگاه های استان گلستان جهت نحوه خدمت رسانی به سیل زدگان اظهار کرد: کارگروهی از دانشگاه های مختلف متناسب با مباحث مربوط به سیل شامل پیشگری برای آینده و دلایل ماندگاری سیلاب تشکیل شود و ویژگی هایی که این کارگروه باید داشته باشد فارغ از هر گروه سیاسی عمل کند و برای پیشرفت و آبادانی استان گام بردارد.
حجة الاسلام طاهری تاکید کرد: از روزهای ابتدایی این سیل سه قرارگاه جهادی در کشور معرفی شد که در استان گلستان بنده به عنوان قرارگاه جهادی انتخاب شده بودم و دو استان لرستان و خوزستان هم قرارگاهشان اعلام شد و مقرر شد تمام فعالیت های دانشگاه ذیل این قرارگاه ها انجام شود.
وی افزود: کارمندان و اعضای هئیت علمی دانشگاه کمک های خودشان را به صورت نقدی و غیر نقدی به این قرارگاه تحویل داده اند و مبلغی حدود 20 میلیون تومان وجه نقد از طرف کارکنان و هئیت علمی دانشگاه جمع آوری شد که بخشی از آن به صورت نقدی و بخش دیگری هم با اعلام افراد از روی حقوق آنان کسر شد.
این مقام مسئول با بیان اینکه دانشگاه آزاد بندرترکمن و آق قلا از همان روزهای ابتدایی سیل به صورت آماده باش برای اسکان مردم سیل زده فراهم کردیم متذکر شد: بعد از تشکیل این قرارگاه جهادی حدود 10 میلیون تومان کمک های غیر نقدی جمع آوری شد که بیش از 2 هزار پرس غذای گرم در دانشگاه ها تبخ شد و در بین سیل زدگان توزیع شد.
طاهری ادامه داد: ما در شهر های سیل زده استان بیش از 3 هزار بسته غذاهای کنسروی و اقلام بهداشتی و نان در بین مردم توزیع کردیم.
رئیس دانشگاه آزاد استان گلستان در پایان گفت: گروه های جهادی زیادی در خصوص کمک رسانی به مردم سیل زده شکل گرفت که برای توزیع اقلام، نظافت منازل و ایجاد سیل بند ها به منطقه اعزام شده بودند و هم اکنون مشغول به فعالیت هستند.
انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*