تاریخ انتشار: 8-11-1397, 10:41 کد خبر: 2596 نسخه چاپی: چاپ
رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب؛

مقایسه خدمات انقلاب با زمان طاغوت مانند دریا با نم است/ کارنامه مسئولین در تراز جمهوری اسلامی نیست!

رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب گفت: کارنامه نظام در تراز جمهوری اسلامی نیست اما مقایسه این زمان با دوران پهلوی مقایسه دریا با نم است و حق مردم ایران بالاتر از آن چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است.

به گزارش طوبی گلستان، حجت الاسلام احمدی اظهار کرد: انقلاب تحفه ای از طرف خدا برای ما بود .

وی گفت: امام با انقلاب بعثتی کردند البته بدون وحی و ماموریت شرعی خود را اغاز کردند و حکومت پهلوی جلوی امام را نتوانست بگیرد و حوزه و جامعه با تمام توان به ندای امام لبیک گفتند و علاوه بر خون دلهایی که خورده شد خونهایی به  پای انقلاب ریخته شد.

 رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب بیان کرد: درخت انقلاب با خون دل مبارزین، تنومند شد و در ۱۲ بهمن ۵۷ به بار نشست و با ورود امام حکومت مورد نظر امام وارد کارزار جدید شد و دست استثمار از کشور کوتاه شد و با نصرت الهی انقلاب پیروز شد.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: توجه به زندگی و معیشت مردم طبق قانون اساسی باید شود .

وی افزود: رانت خواری ،دست اندازی به بیت المال، عدم وجدان کاری، بی نظمی اجتماعی تاثیر فرهنگ عمومی بر مکتب غبر دینی بر تفکر غربی است و مدیرانی که  این تفکر را داشتند نه تنها به معیشت مردم اسیب زدند بلکه به خواستکاه مردمی که انقلاب کردند اسیب زدند.

رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب  گفت: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ثابت و محقق شده است امنیت استقلال، آزادی که از شعارهای اصلی نظام است محقق شده است.

وی ادامه داد:اینکه در حضور عالی ترین مقام نظام نقد می کنیم حاصل خون شهدایی است که انقلاب کردند.

حجت الاسلام احمدی  بیان کرد: کارنامه نظام در تراز جمهوری اسلامی نیست اما مقایسه این زمان با دوران پهلوی مقایسه دریا با نم است و حق مردم ایران بالاتر از آن چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است.

وی گفت:عملکرد مسئولین ما جهادی قابل تحسین نیست و مردم استان با توجه به مواهبی که در اختیار دارند نباید وضع این چنینی داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*