تاریخ انتشار: 10-10-1397, 10:44 کد خبر: 2586 نسخه چاپی: چاپ
باصدور بیانیه ای توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان انجام شد؛

قدردانی از حضور دشمن شکن مردم ولایتمدار گلستان در سالروز حماسه نهم دی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان برای قدردانی از حضور مردم با بصیرت سراسر استان گلستان در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه بیانیه صادر کرد.

به گزارش طوبی گلستان، در این بیانیه آمده است: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با ارادت ، درایت و زمان شناسی مردم عاشورائی ایرانبا حضور همیشه انقلابی و حماسه ساز خود سرلوحه بیداری نسل های آینده شدند و در آزمون بصیرت و بیعت با عزمی راسخ چشمان فتنه را در این روز بزرگ کور کردند. و به تمامی فتنه گران داخلی و توطئه‌گران خارجی فهماندند که همیشه بیدار و در صحنه‌اند و پاسدار واقعی میراث گران سنگ بنیان گذار جمهوری اسلامی هستند.

حضور شما امت ولایت مدار استان گلستان در عرصه های دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی و آرمانهای امام راحل و شهدای گرانقدر نظام همواره موجب سرافرازی و سربلندی این خطه شهید پرور در اذهان ایران اسلامی شده و اوج وفاداری مردمان این دیار به دستاوردهای انقلاب اسلامی را به نمایش نهاده است.

این بیانیه می افزاید: بی تردید گرامیداشت حماسه ماندگار و غرورانگیز نهم دی ماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، پاسداشت حریم ارزشها و مبانی ناب اسلام محمدی(ص) ، نهضت سرخ حسینی (ع) و ولایت فقیه بوده که باید همواره بزرگ نگه داشته شود.

مردم ولایتمدار و بصیر استان گلستان ثابت کردند که در شرایط بد اقتصادی و معیشتی، در حمایت از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی با ولی فقیه حضرت آیت العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) میثاقی دوباره بسته و به زیباترین و باشکوه ترین شکل ممکن در سراسر استان حضوری مثال زدنی داشتند.

در ادامه این بیانیه آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان از حضور با بصیرت ، انقلابی و پر شکوه اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه و ولایی گلستان؛ خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، اصناف و بازاریان، جوانان و نوجوانان، اقشار مختلف مردم، مدیران و کارکنان ادارات، نهادها و تشکلها ، بسیجیان رده های مختلف ، نیروهای انتظامی ، سپاه ، ارتشی و همه شرکت کنندگان با بصیرت در نهمین سالروز بزرگداشت حماسه نهم دی تقدیر و تشکر نموده، تداوم نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی که یادگار ارزشمند امام راحل و شهدای گرانقدر بوده را تا اتصال به انقلاب منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) از خداوند قادر و متعال خواهان است.

انتهاي پيام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*