تاریخ انتشار: 7-08-1397, 09:53 کد خبر: 2569 نسخه چاپی: چاپ
امام جمعه شهرانبارالوم:

تصویب FATF عزت اسلام زیر سوال می برود / حرکت راهپیمایی اربعین به سمت ظهور مهدی فاطمه (س) منتهی می شود

امام جمعه بخش وشمگیر و شهرانبارالوم گفت: امروز تصویب FATF و شفافیت مالی عزت اسلام زیر سوال می رود و مجلس و دولت بدانند این توطئه ای است که دست و قدرت آمریکا را بر علیه ایران باز می کند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین جلیل دماوندی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: امضاء کاپیتولاسیون ، سند بردگی ملت ایران را امضاء کرده بودند. امام راحل فرمودند: رای و امضاء این افراد در زندگی ، مخالف اسلام و قرآن است.

امام جمعه موقت بخش وشمگیر و شهر انبارالوم با بیان این سوال که تصویب، کاپیتولاسیون چه پیامد های داشت؟! تصریح کرد: در نتیجه این تصویب امام تبعید شد، وابستگی ایران به آمریکا بالا گرفت ، حضور گسترده آمریکایی ها در ایران و اینکه هر اقدامی بر علیه ایران می خواهند می توانند انجام دهند و در نتیجه ایران نتواند با آنان برخورد نماید.

وی گفت: مرحوم امام خمینی(ره) که جلو این کار غیر اسلامی را گرفت و لوایح چهارگانه را تصویب کردند که با موازین شرعی ما سازگاری دارد. مرحوم امام جلوی کاپیتولاسیون قد علم می کند و از عزت اسلامی دفاع میکند.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: امروز تصویب FATF و شفافیت مالی عزت اسلام زیر سوال می رود و مجلس و دولت بدانند این توطئه ای است که دست و قدرت آمریکا را بر علیه ایران باز می کند و باعث نفوذ در کشور ایران خواهد شد.

حجة الاسلام دماوندی در ادامه تاکید کرد: سخنان مقام معظم رهبری در دروس خارج از فقه در خصوص FATF حجت را بر همگان تمام کرده بود. مسئولان دولتی و امنیتی قضیه را شفاف سازی کنند.

امام جمعه موقت بخش وشمگیر و شهر انبارالوم با شاره به حماسه اربعین بیان کرد: اربعین حسینی و راهپیمائی حسینی یک حرکت فرهنگی بزرگ و یکی از شائر بزرگ الهی و نماد وحدت مسلمین است . لذا هر چه با شکوه تر انجام شود اقتدار ما بالاتر می رود.

حجة الاسلام دماوندی در پایان متذکر شد: دشمنان بدانند اربعین حسینی ندای هل من ناصر ینصرنی است لذا در این روزگار به ما رسیده است و به ندای حسین لبیک می گوئیم ، اربعین یک نمایش جهانی است و آمادگی ظهور مهدی فاطمه (س) است. این راهپیمایی ۲۵ میلیونی جاده اربعین، به جاده ظهور مهدی فاطمه (س) منتهی می گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*