تاریخ انتشار: 25-07-1397, 13:25 کد خبر: 2562 نسخه چاپی: چاپ
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی:

اقدام تروریستی و ربودن کار بزدلان است / جامعه اهل سنت اقدامات جیش العدل(الظم) را محکوم می کند

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی شهرستان کلاله گفت: این اقدامات تروریستی و ربودن مردان امنیت در مرزها، تنها کار بزدلان است و این از اقتدار ایران نمی کاهد.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از کلاله خبر؛ الحاج محمد امین آخوند صفری با محکومیت ربودن تعدادی از نیروهای امنیت مرزی در میرجاوه و منطقه صفر مرزی لولکدان توسط عناصر گروهک تروریستی جیش العدل(الظلم)، گفت: این اقدامات تروریستی و ربودن مردان امنیت در مرزها، تنها کار بزدلان است و این از اقتدار ایران نمی کاهد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت تروریست ها در مرزهای ایران با حمایت آمریکا و حامیانش انجام می گیرد، افزود: جامعه اهل سنت گروگانگیری مدافعان امنیت را محکوم می کند.

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی کلاله تاکید کرد: این گروهک های تروریستی هیچ نمایندگی از سوی قومیت ها و مذاهب ایرانی ندارند و آنچه که غیر قابل انکار است، اینها دست پرورده عوامل خارجی برای اهداف سیاسی در کشور ایران هستند، فارغ از اینکه مردم ایران با بصیرت خود مانع عملیاتی شدن اهداف انها در ایران می شوند.

آخوند صفری تصریح کرد: کشورهای همسایه برای تحکیم امنیت مرزها باید با کشور ایران همکاری لازم را داشته باشند تا مرزهای این کشورها دروازه اقدامات تروریستی در کشور ایران نشود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*