تاریخ انتشار: 19-07-1397, 12:45 کد خبر: 2560 نسخه چاپی: چاپ
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان:

تصویب CFT اتفاق ناگواری در مجلس بود/ امیدواریم شورای نگهبان این نگرانی را برطرف کند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان گفت : مصوبه اخیر مجلس اتفاق ناگواری بود که رخ داد و امیدواریم شورای نگهبان با دقتی که به عمل می آورد این نگرانی را برطرف کند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام سید علی طاهری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و نماینده سابق مرم گرگان و آقلا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگارما در خصوص اقدام اخیر مجلس گفت: با توجه به تجربه تلخ برجام توقع این بود نمایندگان در بررسی این لایحه توجه بیشتر می کردند.

حجت الاسلام طاهری افزود: نمایندگان اگر حرف قابل دفاع و ارائه داشته باشند چرا رای خود را مخفی می کنند و همین امر نشان دهنده این است از تصمیمی که برای مردم گرفته اند نمی توانند دفاع کنند.

وی بیان کرد: رهبر انقلاب موافق بررسی این لایحه در مجلس بودند که به اشتباه توسط دکتر لاریجانی مطرح شد که ایشان موافق تصویب این لایحه هستند.

نماینده سابق مردم گرگان و آق قلا در مجلس ادامه داد: این مصوبه اتفاق ناگواری بود که رخ داد و امیدواریم شورای نگهبان با دقتی که به عمل می آورد این نگرانی را برطرف کند.

حجت الاسلام طاهری گفت: نمایندگان مخالف این لایحه موافقت کردند اسامی شان منتشر شود و این باعث می شود حداقل مردم بفهمند که آیا نمایندگانشان طرفدار کسانی هستند که امنیتشان را فراهم می کنند یا اینکه راه را برای کسانی که به آنان طمع دارند باز می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*