تاریخ انتشار: 14-06-1397, 08:21 کد خبر: 2541 نسخه چاپی: چاپ
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان:

اعزام ۱۳۰۰ مبلغ و روحانی در ایام محرم به مناطق مختلف استان گلستان‌

مدیرکل تبلیغات اسلامی ‌گلستان گفت: یک‌هزار و ۳۰۰ مبلغ و روحانی در ایام ماه محرم به مناطق مختلف استان ‌اعزام می‌شوند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام نورالله ولی‌‎نژاد ظهر امروز در گردهمایی طلایه داران تبلیغ اظهار داشت: کانون مداحان گلستان سازماندهی شده و هیئت های مذهبی و افرادی که برای مراسم خود نیاز به مداح دارند می توانند از طریق این کانون اقدام کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه یک‌هزار و 300 مبلغ و روحانی برای ماه محرم در نظر گرفته‌ایم، تصریح کرد: متولیان برگزاری مراسم ماه محرم می توانند از ظرفیت این روحانیون در مراسم خود استفاده کنند.تعدادی از این روحاینون از شهرهای قم و مشهد به استان می‌آیند.

حجت الاسلام ولی‌‎نژاد اظهار کرد: در ایام محرم یک‌هزار مسجد ، 2 هزار و 200 هیئت مذهبی و حدود 508 حسینیه ، فاطمیه و زینبیه در استان برنامه‌‎های ویژه ماه محرم را برگزار می‌کنند.

وی همچنین گفت: متولیان مساجد و هیئت‌های مذهبی برای جذب روحانی ویژه برنامه‌های ماه محرم به سازمان تبلیغات اسلامی گلستان مراجعه کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان همچنین درباره آموزش و به روزرسانی روحانیون تاکید کرد: روحانیون گلستان در طول سال آموزش‌های لازم را فرا می گیرند, ضمن اینکه در کنار این آموزش‌ها, مطالب مورد نظر از طریق کانال و فضای مجازی در جهت توانمندسازی روحانیون و بهره‌مندی بیشتر از آنها اطلاع‌رسانی می‌شود.

حجت الاسلام ولی‌‎نژاد به فلسفه قیام امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت: امام حسین (ع) در قیام خود اهدافی را داشته که امر به معروف و نهی از منکر، دفاع از دین پیامبر، اصلاح امت و جلوگیری از انحرافات از جمله اهدافی است که خود امام آن را بیان داشته است./تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*