تاریخ انتشار: 6-06-1397, 10:14 کد خبر: 2538 نسخه چاپی: چاپ
سردار معروفی در یادواره شهدای اصناف :

دعواهای سیاسی در جبهه جایی نداشت / حل مشکلات امروز همت و غیرت انقلابی می خواهد

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت :دعواهای سیاسی در جبهه جایی نداشت و کسی در جبهه نمی پرسید با کی هستید و چه سلیقه ای دارید ؛ در جبهه سلایق مختلف بود اما دعوای سیاسی نبود و وقتی خلا بوجود آمد دشمن نفوذ کرد.

به گزارش طوبی گلستان؛ سردارحسین معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان در یادواره 192 شهید اصناف استان گلستان در دانشکده مائده گرگان اظهارکرد: شهدا به کسی بدهکار نیستند ، این ما هستیم که عقب ماندیم و به شهدا بدهکار هستیم .

سردار معروفی افزود : امروز جامعه ما نیازمند فرهنگ مقاومت ، ایثار و شهادت است و تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده هر جا ایستادگی کردیم سربلند بودیم و هر کجا کوتاه آمدیم ، عقب رانده شدیم .

وی با اشاره به مولفه های پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس گفت : اولین مولفه ایمان عملی به خداوند و توسل به ائمه اطهار (س) بود و دومین مولفه نیز وفاق و وحدت واقعی بود که در بین رزمندگان وجود داشت و محور این وفاق نیز حضرت امام خمینی (ره) بود .

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد : دعواهای سیاسی در جبهه جایی نداشت و کسی در جبهه نمی پرسید با کی هستید و چه سلیقه ای دارید و به دلیل داشتن هدف والا کسی درگیر کار جزئی نمی شد ، در جبهه سلایق مختلف بود اما دعوای سیاسی نبود و وقتی خلا بوجود آمد دشمن نفوذ کرد.

معروفی در ادامه تاکید کرد : وفاق در دوره جنگ بخاطر اطاعت از امام بود و همین عامل رمز موفقیت بود و امروز هم باید همین طور باشد اما آیا کلام امام جامعه را باید سیاسی کنیم ؟

وی به سومین مولفه اشاره کرد و گفت : مدیریت صحیح اسلامی و ولایت فقیه توانست ملت ما را سرافراز کند ، در عملیات کربلای 4 که لو رفت و خیلی از بچه ها شهید شدند و فرماندهان روی برگشتن به چادر فرماندهی را نداشتند و احساس فروپاشیدگی در لشکر ها داشتیم امام خمینی (ره) با یک پیام نشاط را به جبهه برگرداند که شما برای ادای تکلیف می جنگید نه پیروزی .

این فرمانده سپاه استانی اضافه کرد : عقبه جنگ هشت ساله باعث عزت مردم ایران شد و امروز هم مردم ما هوشمند تر از گذشته هستند اگر چه ریزش هایی در انقلاب داشتیم اما رویش های بسیار خوبی داشتیم که ما قابل قیاس با گذشته نیست .

سردار معروفی یادآور شد : آمریکا محاسبه کرده و می داند که جنگ با ایران چقدر هزینه دارد و ملت ما نیز ثابت کرده با هر سلیقه و اعتقادی زمانی که منفعت و اعتقادشان به خطر بیفتد در مقابل دشمن در یک جبهه قرار می گیرند .

وی بیان کرد : امروز هدفگزاری دشمن ایجاد فاصله بین مردم و نظام و مسئولان آن است از طریق جنگ روانی در فضای مجازی و می خواهند ذائقه و محاسبه مردم ایران را عوض کنند .

معروفی گفت : حل مشکلات امروز همت می خواهد با روحیه و غیرت انقلابی و جهادی که نشدنی ها را شدنی کند .

وی اشاره کرد : آمریکایی ها در عراق با دوستانی که برایشان فرش قرمز پهن کردند ارزشی کمتر از سگ می گذاشتند و من فیلم هایی از جنایات آمریکا در عراق دیده ام که شرم دارم آنها را بیان کنم .

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*