تاریخ انتشار: 8-05-1397, 16:16 کد خبر: 2521 نسخه چاپی: چاپ
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی سپاه نینوا:

اعزام بیش از 1000 دانشجوی گلستانی به مناطق محروم در فصل تابستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی سپاه نینوا استان از اعزام بیش از 1000 دانشجو گلستانی در قالب 70 گروه جهادی به مناطق محروم استان در فصل تابستان خبر داد.

به گزارش طوبی گلستان؛ علیرضا طاهری زاده در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مجموعه بسیج دانشجویی استان در قالب فرمایش مقام معظم رهبری(زید عزه) در اعزام دانشجویان به مناطق محروم برای آبادانی و سواد آموزی از سال 1385 مبادرت به این کار کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی سپاه نینوا تصریح کرد: امسال هم در همین راستا  400 دانشجو را در 23 گروه سازماندهی کرده ایم تا توانسته باشیم برای پیشرفت و آبادانی این استان گامی مهم برداریم.

طاهری زاده با بیان اینکه تا پایان فصل تابستان حدود 1000 نفر از دانشجوی بسیجی را به روستای های محرم اعزا م خواهیم کرد گفت: این افراد در قالب 60 الی 70 گروه جهادی به روستا های محروم اعزام  می شوند و در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت خواهند شد.

وی فعالیت در زمینه های اقتصادی، عمرانی و سواد آموزی را اولویت فعالیت دانشجویان دانست و تاکید کرد: عرصه هایی از قبیل اقتصادی، آموزشی و عمرانی از جمله ساخت خانه محروم، ساخت حمام و سرویس بهداشتی از جمله کارهایی بوده که نتایج  بسیار خرسندی را برای ما حاصل کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی سپاه نینوا در پایان افزود: یکی دیگر از فعالیت مهم این دانشجویان در این روستاهای محروم مطالبه گری است، دانشجویان ما بعد از رصد کامل مشکلات موجود، این موضوع را با بزرگان روستا درمیان می گذارند و در نهایت با کمک مسولین شهرستان این مشکلات را به حداقل می رسانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*