تاریخ انتشار: 7-05-1397, 14:17 کد خبر: 2519 نسخه چاپی: چاپ
سردار حسین معروفی :

سپاه سپر محکم انقلاب اسلامی است / ما ذره ای از اصول انقلاب اسلامی عقب نشینی نخواهیم کرد

فرمانده سپاه نینوا گلستان در جلسه شورای فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق قلا گفت: سپاه یکی از نهاد هایست که از همان ابتدا تا به کنون محکم پای انقلاب اسلامی ایستاده است.

به گزارش طوبی گلستان؛ سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان در جلسه شورای فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق قلا گفت: سپاه یکی از نهاد هایست که از همان ابتدا تا به کنون محکم پای انقلاب اسلامی ایستاده است.

وی سپاه را سپر محکم انقلاب اسلامی دانست و افزود: ما سرباز انقلابیم و باید سربازان خوبی باشیم ، مسئولیت و مأموریت ما در سپاه خیلی سنگین است و ما ذره ای از اصول انقلاب اسلامی مان عقب نشینی نخواهیم کرد.

به گفته معروفی ؛ این انقلاب ادامه نهضت عاشورا و ادامه مسئله غدیر است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تأکیدکرد: بزرگ پاسدار سپاه اسلام امام حسین(ع) بود و همه ما پاسداران باید امروز مثل امام حسین(ع) حرکت کنیم و باید عاشورایی باشیم. شما پاسداران انقلابید و فقط جان را برای انقلاب نمیدهید بلکه آبرویتان را هم پای این انقلاب میدهید.

 وی خطاب به همه پاسداران جهت حفظ ایمان ، توجه و ارتباط با خدا گفت: وقتی دست تان در دست خدا  و توجه تان بخدا باشد، هرگز نمی لرزید.

معروفی به لباس و جایگاه ارزشی سپاه اشاره کرد و بیان داشت: سپاه جای گرفتن دست است هم خودش و هم مردم ، سپاه همواره خدمتگزار مردم بوده و هست و باید بدانیم این لباس سبز پاسداری که در تن ماست ، لباس ائمه(ع) است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان به فرموده ای از حضرت امام(ره) اشاره کرد و یادآور شد: شما پاسداران هم باید از خودتان  پاسداری کنید.بنده همیشه تاکید دارم که کارمند این انقلاب نیستیم. همه ما پاسدار انقلاب و ولایت فقیه هستیم و باید از این راه خوب محافظت و نگهداری کنیم./خبرگزاری بسیج

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*