تاریخ انتشار: 13-04-1397, 16:29 کد خبر: 2485 نسخه چاپی: چاپ
مسئول سازمان بسیج طلاب گلستان:

جهادی بودن و انقلابی عمل کردن ما را از مشکلات درونی دور می کند

مسئول سازمان بسیج طلاب گلستان گفت: جهادی بودن و انقلابی عمل کردن ما را از مشکلات درونی میتواند دور کند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین روح الله رجنی در جمع پایوران ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گمیشان با بیان حدیثی از امام جعفر صادق(ع) اظهار کرد: ما باید مراقب سه چیز در دنیا باشیم تا عاقبت به خیر شویم. اول اینکه مراقب شِکم و پاکدامنی خود باشیم تا این دو مورد ما را به فساد هدایت نکند.

مسئول سازمان بسیج طلاب تاکید کرد: هیچ چیزی مانند شکم نیست که پر شود و فساد ایجاد کند، انسان نباید با هوای نفس، پاک دامنی خودش را لکه دار کند.

رجنی رضای خدا را سومین چیز عاقبت به خیری دانست و تاکید کرد:خداوند کارهای حلالی را برای خوشی بندگانش مهیا کرده است نباید به دنبال هوا پرستی خود باشیم. ما اگر برای کاری وقت می گذاریم باید از ته دل باشد نه اینکه برای کسی یا به خاطر کسی کار کنیم.

این مقام مسئول ادامه داد: جهادی بودن و انقلابی بودن می تواند ما را از مشکلات درونی دور کند. این طرز تفکر و این انگیزه اگر در دل ما ایجاد شود می تواند انقلاب به پا کند.

مسئول سازمان بسیج طلاب تصریح کرد: حفظ انقلاب امروزه از حفظ جان امام زمان(عج) واجب تر است. چون حفظ این انقلاب باعث ماندگاری اسلام است.

حجة الاسلام رجنی با بیان اینکه ما هر چی به ظهور نزدیک می شویم حفظ انقلاب سخت تر می شود خاطر نشان کرد: امروز اگر برای کار این انقلاب حاضر شدیم باید کمرهمت را ببندیم و پای کار باشیم و نباید با رفتارمان راهی را در پیش بگیریم که دشمنان ما می خواهند.

 انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*