تاریخ انتشار: 12-04-1397, 13:32 کد خبر: 2484 نسخه چاپی: چاپ
فرمانده جدید سپاه گلستان :

غیر محافظه کاری برای آرمانهای انقلاب و خدمت به مردم حد یقف ندارد / ذره ای از مواضع انقلاب کوتاه نخواهیم آمد

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت : ما تجربه گرانبهای هشت سال دفاع مقدس را داریم و در این مکتب بزرگ شدیم و امروز صرحتا عرض می کنم که حفظ استقلال برای ما مهم بوده و ذره ای از مواضع انقلابی مان کوتاه نخواهیم آمد .

به گزارش طوبی گلستان؛ "سردار حسین معروفی فرمانده جدید سپاه نینوا گلستان" صبح امروز 12 تیرماه بعد از معارفه اش توسط سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد : غیر محافظه کاری ما برای آرمانهای انقلاب و خدمت به مردم حد یقف ندارد و باید روز به روز برای مردم ایران که جزو ارزشمندترین مردم ملل دنیا هستند کار کنیم .

سردار معروفی افزود : فلسفه وجودی سپاه با شاخص های مکتبی بودن و مردمی بودن اعتبار می یابد و بنده به عنوان یک پاسدار به همت بسیجیان و مسئولین باید برای این مردم خدمتگزاری کنیم ، امروز ملت ایران بزرگ شده و عظمت یافته و این به برکت حضور همه مردم ، اقوام و مذاهب کشور تحت رهبری ولایت فقیه می باشد .

وی با اشاره به مولفه هوشمندی مردم ایران ، تصریح کرد : به دلیل اینکه مردم ایران فارغ از گرایشات سیاسی ، قومی و قبیله ای همیشه پای منافع ملی و نظام بوده در صف مقدم دفاع از انقلاب قرار دارند که هشت سال دفاع مقدس ، دستاوردهای هسته ای و 9 دی نمونه های بارز این ویژگی هوشمندی است .

فرمانده سپاه نینوا گلستان تاکید کرد : هدفگزاری دشمنان در استان گلستان ایجاد اختلاف بین اقوام و قبایل و شیعه و سنی است و همه ما باید هوشیار باشیم و توان و تلاش خودمان را برای زبونی دشمن بکار گیریم و خنثی سازیم چون دشمن می خواهد پل ارتباطی مردم با نظام را قطع کند .

معروفی اضافه کرد : راهبرد عملیاتی در این طور مواقع تقریب است و تقریب انجام نمی شود مگر اینکه آدم بخاطر خدا گذشت کند و چون هدفگزاری دشمن عملیات روانی است باید با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در 14 خرداد امسال ، همدلی واقعی را برای پیشگیری از حوادث تلخ را در پیش بگیریم .

وی یادآور شد : ما فرصتهایی چون یکپارچگی ملت در انقلاب و تجربه گرانبهای هشت سال دفاع مقدس را داریم و در این مکتب بزرگ شدیم و امروز صرحتا عرض می کنم که حفظ استقلال برای ما مهم بوده و ذره ای از مواضع انقلابی مان کوتاه نخواهیم آمد .

فرمانده سپاه نینوا بیان داشت : بدخواهان بدانند سپاه با همه وجودش در مقابل دشمنان می ایستد و خودش را وقف مردم ایران و اسلام می کند .

سردار معروفی در پایان خطاب به مردم استان گلستان گفت : استدعا دارم همانطور که طی سالهای گذشته با فرمانده قبلی همکاری داشته اید ، این بنده حقیر را نیز کمک فرمایید تا بتوانیم روند رشد و آبادانی استان را شتاب بخشیم .

وی گفت : درب های سپاه بروی همه دلدادگان و دلسوختگان انقلاب باز است و هر کس می تواند در این کشتی نجات آرامش بگیرد و از پیشنهادات و نظرات بسیجیان عزیز نیز استفاده خواهیم کرد .

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*