تاریخ انتشار: 9-04-1397, 14:31 کد خبر: 2478 نسخه چاپی: چاپ
حضرت آیت‌الله علوی گرگانی:

باید با تأمین مطالبات و نیازهای مردم رضایت آنها را حاصل کنیم

استاد حوزه علمیه قم گفتند: امروز در دورانی به سر می بریم که دشمنان از هر عرصه ای مقابل نظام اسلامی ایستاده اند لذا باید با وحدت و همدلی،با تأمین مطالبات و نیازهای مردم رضایت آنها را حاصل کنیم.

به گزارش طوبی گلستان؛ حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشتند: در وضعیت حاضر مهم‌ترین مسأله تقویت راه‌های انسجام و وحدت در داخل کشور است به گونه‌ای که  اختلاف و افتراقی ایجاد نشود تا دشمن بتواند از آن سوء استفاده کند.

استاد خارج فقه حوزه علمیه با درخواست ابلاغ سلام ایشان به رئیس جمهور، تصریح کردند: باید با تأمین مطالبات و نیازهای مردم رضایت آنها را حاصل کنیم تا به عنوان مهم‌ترین پشتوانه نظام و مهم‌ترین رکن وحدت، همچنان حامی و پشتوانه اصلی نظام باشند و مسئولان نیز باید تحت نظر مقام معظم رهبری و با همدلی و هماهنگی یکدیگر، در این راستا تلاش خود را مضاعف کنند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور نیز در این دیدار با ابلاغ سلام رئیس جمهور به حضرت آیت‌الله علوی گرگانی گفت: امروز به دنبال خروج آمریکا در برجام با وضعیت جدیدی مواجه هستیم و دولت تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا مردم با سختی مواجه نشده و بویژه معیشت اقشار ضعیف‌تر در اثر جنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی آسیب نبیند.

محمود واعظی افزود: لازم است، چنانکه رئیس جمهور نیز تأکید کردند، مسئولان و کسانی که مرجع و محل رجوع مردم هستند، درباره فضای جدید با مردم سخن بگویند تا آنها تحت تأثیر فضاسازی و جنگ روانی دشمن قرار نگیرند. باید در داخل به گونه‌ای عمل کنیم و چنان وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم که دشمن  از تأثیرگذاری فشارهای اقتصادی و جنگ روانی خود ناامید شود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص همگرایی و انسجام قوا در اتخاذ سیاست‌ها و برنامه‌های کلی کشور، اظهار داشت: باید صمیمیت و همدلی بین سران سه قوه به متن جامه نیز تسری یابد که البته لازمه افزایش همدلی و وحدت و انسجام بین مردم، شنیدن و تلاش برای برآورده شدن مطالبات مردم است.

انتهای پیام/

#وحید حاج سعیدی

نظر : 1 | تاریخ : 9 تیر 1397 17:45

به نام خداوند

وزیر تعاون در علی آباد کتول؛ خبرنگاران در خانه!

چرا خبرنگاران علی آباد کتول در مراسم افتتاح کارخانه خمیر کاغذ در این شهرستان با حضور وزیر تعاون حضور نداشتند؟!

ظاهراً تئوری ضرورت آموختن علم غیب و تسلط به علوم لدنی توسط خبرنگاران علی آبادی برای آگاهی از رخدادهای شهرستان باید جدی گرفته شود !

به قلم وحید حاج سعیدی

خبرنگاران چشمان بینا ، بازوان پرتوان و حافظ ارزش های ماندگار جامعه هستند. نقش خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی بی بدیل است. جایگاه خبرنگاران اعلی است و ...

جملاتی از این دست معمولاً در ابتدای نشست های خبری به ویژه در روز خبرنگار از سوی مسئولین و مدیران شهرستان علی آباد کتول بیان می شود و ضرورت دعوت از خبرنگاران در جلسات ، افتتاحیه و اختتامیه ها، تودیع و معارفه ها بیش از

تلفن تماس 09113704352

#حاج سعیدی

نظر : 2 | تاریخ : 24 فروردین 1399 16:39
سلام شماره بنده را در انتهای نظر خواهی حذف کنید ممنون
ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*