تاریخ انتشار: 15-03-1397, 10:12 کد خبر: 2438 نسخه چاپی: چاپ
سردار صادقی در گنبدکاووس :

اراده ضعیف برخی مسئولان مهمترین مانع درونی انقلاب است / خدمات چهل سال گذشته با دوران طاغوت اصلا قابل قیاس نیست

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت : اراده ضعیف برخی مسئولان دولت اسلامی را از مهمترین موانع درونی انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: برای رفع این موانع بایستی روحیه انقلابی و جهادی در مسئولان تقویت شود.

به گزارش طوبی گلستان؛ سردار پاسدار سرتیپ دوم رحمت الله صادقی عصر دوشنبه درمراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام راحل و سالروز قیام خونین 15 خرداد در گنبدکاووس، گفت: درنگاه امام راحل و نیز مقام معظم رهبری، انقلاب برای استقرار کامل شریعت اسلام و احکام نورانی قرآن درجهان، در پنج مرحله طراحی شده است. 

وی، سرنگونی رژیم طاغوت، استقرار نظام جمهوری اسلامی، تشکیل دولت اسلامی، تحقق جامعه اسلامی و حاکمیت تمدن اسلامی را پنج مرحله طراحی شده در اندیشه الهی امام و نیز رهبری انقلاب دانست و افزود: تاکنون سه مرحله محقق شده است.

سردار صادقی اضافه کرد: امروز انقلاب اسلامی در مرحله دولت اسلامی به معنای همه قوا، نهادها و ارگان های شکل گرفته در کشور، قرار دارد اگرچه در این مرحله هنوز کاستی هایی وجود دارد.

وی با تاکید بر ضرورت رفع کاستی ها و ضعف ها در دولت اسلامی از جمله توجه بیشتر به اقشار آسیب پذیر و رفع مشکلات معیشتی مردم و عدالت محوری، تصریح کرد: امام راحل با انقلاب اسلامی خود که باتوکل به خدا و همراهی مردم محقق شد، عزت و استقلال را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با گله مندی از برخی تفکرات و نگاه ها که انقلاب اسلامی را تنها در استقرار نظام جمهوری اسلامی خلاصه می کنند، گفت: این نگاه، نگاهی کوته بینانه است زیرا انقلاب اسلامی ما انقلاب الهی است و تا حاکمیت شریعت اسلام و احکام نورانی قرآن به حرکت خود ادامه می دهد.

سردار صادقی افزود: انقلاب اسلامی ملت ایران متعلق به همه مسلمانان جهان است و تا تحقق مراحل پنجگانه طراحی شده به حرکت خود ادامه می دهد تا در نهایت جامعه و تمدن اسلامی و در یک کلام 'اسلام ناب محمدی (ص)' تحقق یابد.

وی به برکات انقلاب اسلامی برای ملت ایران و دیگر ملت های مظلوم جهان نیز اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی علاوه بر عزت، استقلال و پیشرفت هایی که برای ملت ایران به ارمغان آورده، سبب تقویت روحیه مقاومت و جهاد ملت های مظلوم منطقه در برابر حکام ظالم و نیز استکبار جهانی شده است.

سردار صادقی اضافه کرد: ملت ایران در قبل از انقلاب در همه زمینه ها وابسته به استکبار جهانی بود اما امروز کشوری کاملا مستقل شده و در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی، نظامی، اجتماعی و فرهنگی خودکفا شده است.

وی، خودکفا شدن ملت ایران درحوزه های مختلف را مرهون عزت و اعتماد به نفسی که امام راحل آن را برای ملت ایران به ارمغان آورد، دانست و تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی برای ادامه مسیر و تحقق جامعه و تمدن اسلامی با موانع درونی و بیرونی مواجه است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان، درک نادرست از مفاهیم اساسی انقلاب اسلامی، کم توجهی به ظرفیت ها، منابع و فرصت هایی که انقلاب اسلامی آن را به ارمغان آورد و عزم و اراده ضعیف برخی مسئولان و کارگزاران دولت اسلامی را از مهمترین موانع درونی انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: برای رفع این موانع بایستی روحیه انقلابی و جهادی در اقشار مختلف مردم و مسئولان تقویت شود.

سردار صادقی، استکبار جهانی را مهمترین مانع تحقق جامعه و تمدن اسلامی دانست و افزود: استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب که از ملت ایران سیلی محکمی خورد تا زمان حاضر با ابزارهای مختلف ترور، جنگ، تهدید و تحریم بدنبال سرنگونی انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: تلاش های استکبار جهانی در 40 سال گذشته ره به جایی نبرده و عقیم ماندن نقشه های دشمنان در سایه همراهی و اقتدای مردم به امام و رهبری و نیز صبر و شکیبایی و وفاداری مردم به آرمان ها و ارزشهای انقلاب اسلامی و خون شهیدان حاصل شده است.

سردار صادقی با تاکید بر استمرار حمایت های مردمی از حرکت انقلاب اسلامی، تصریح کرد: اگرچه انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته خدمات بی شماری به مردم داشته که هرگز قابل قیاس با دوران طاغوت نیست اما مردم ایران اسلامی شایسته خدمات بهتری می باشند که همه مسئولان دولت اسلامی باید دراین حوزه تلاش نمایند. / ایرنا

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*