تاریخ انتشار: 5-03-1397, 08:26 کد خبر: 2408 نسخه چاپی: چاپ
نماینده ولی فقیه در گلستان:

آمریکا باید بساطش را از منطقه جمع کند و از کشورهای اسلامی بیرون برود

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به سخنان وقیحانه وزیرامورخارجه آمریکا علیه ایران، گفت: این ملت ایران است که می‌ گویند آمریکا باید بساطش را از منطقه جمع کند و از کشورهای افغانستان و فلسطین بیرون برود.

به گزارش طوبی گلستان؛ آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان، امروز (4 خرداد) در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه باگرامیداشت یاد و خاطره شهدا و سالروز حماسه فتح خرمشهر گفت: در عملیات بیت المقدس و ازادسازی خرمشهر 114 شهید از استان گلستان تقدیم انقلاب اسلامی شد.

وی با اشاره به سخنان وقیحانه وزیر امورخارجه آمریکا در خصوص برجام، افزود: شاید در گذشته اینگونه سخنان وقیحانه رنگ و لعاب داشت اما امروز این حرف زدن دیگر ارزشی ندارد.

امام جمعه گرگان ادامه داد: آمریکایی ها معتقدند برجام دارای اشکالات و نواقص زیادی است که موجب به خطر افتادن امنیت دنیا می شود. آنها معتقدند با تشدید تحریم ها علیه ایران می توانند مواضع جمهوری اسلامی را تغییر دهند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها الان از مذاکرات مجدد و برجام دو سخن می گویند و برای آن 12 شرط را اعلام کرده اند.

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه آمریکایی ها حزب الله لبنان، نیروهای مقاومت و فلسطین را در لیست گروه های تروریستی قرار داده اند، گفت: جای تعجب دارد که گروه های تروریستی و تکفیری مانند داعش که دست پرورده خود آمریکایی ها هستند، جزو گروه های تروریستی محسوب نمی شوند.

وی با بیان اینکه توان دفاعی جمهوری اسلامی موردطمع آمریکایی ها است، خاطرنشان کرد: پایان دادن ایران به فعالیت‌ موشک ‌های بالستیک یکی دیگر از شرایط برجام دو توسط آمریکایی است.

آیت الله نورمفیدی تأکید کرد: آمریکایی ها به دنبال این هستند که ایران از قدرت علمی و نظامی در منطقه برخوردار نباشد.

وی گفت: وزیر امور خارجه آمریکا در حد و اندازه ای نیست که درباره کشوری مثل ایران حرف بزنند. این ملت ایران است که می‌ گویند آمریکا باید بساطش را از منطقه جمع کند و از کشورهای افغانستان و فلسطین بیرون برود.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه آژانس در موضوع هسته‌ ای ایران بارها تاکید کرد ایران به تعهدات خود پایبند بوده است،‌ افزود: امروز هر جنگی در جهان آغاز می ‌شود پای آمریکایی ‌ها در آن دیده می ‌شود.

پایان پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*