تاریخ انتشار: 25-02-1397, 15:14 کد خبر: 2377 نسخه چاپی: چاپ
استاندار گلستان در همایش مبلیغین:

گفتمان سازی شعار سال توسط روحانیون انجام شود

استاندار گلستان گفت: گفتمان سازی شعار سال توسط روحانیون استان حتی در روستاهای کوچک هم باید انجام بگیرد.

به گزارش طوبی گلستان؛ سید مناف هاشمی ظهر امروز در همایش نقش روحانیون در تبیین سبک زندگی اسلامی با حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: جوانان را باید در صفوف خودمان حضور پیدا کنند.

استاندار گلستان تصریح کرد: باید همه گروه های سیاسی پای منابر ما حضور داشته باشند، نه اینکه افرادی چون به ما علاقه دارند حضور پیدا کنند.

وی در خصوص شعار سال هم مطالبی را به میان آرود و متذکر شد: ما در زمینه کالای داخلی باید به خوبی عمل کنیم و فقط شعار صرف نباشد. باید به این شعار حتی در کوچکترین روستاهای استان با برپایی نمایشگاه یا فروشگاه محصولات داخلی عمل کنند.

استاندار گلستان گفت:‌ 475 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در استان گلستان اعطاء شده و 934 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی دادیم .

هاشمی بیان کرد: در حوزه گردشگری، در سطح کشور 20 درصد رشد داشتیم اما استان گلستان 84 درصد رشد داشته و 11 میلیون نفر از اماکن تاریخی و ورزشی گلستان بازدید کردند.

وی گفت: ‌استان گلستان به اندازه یک‌سال و نیم اشتغال داشته، در حالی که تعهد اشتغال ما 19 هزار نفر بود بیش از تعهد شغلی اشتغال ایجاد کردیم.

استاندار گلستان گفت: کشورهای مانند ‌عربستان و آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل از اقتدار ایران ترسیدند و تلاش کردند افکار عمومی را بر علیه ما بسیج کنند و ما باید روی پای خود ایست کنیم. اشتغال برای جوانان از وظایف اصلی ما است که باید به آن توجه کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*