تاریخ انتشار: 25-02-1397, 14:45 کد خبر: 2375 نسخه چاپی: چاپ
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری:

تربیت فرزندانمان را به دولت واگذار نکنیم

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تربیت فرزندانمان را باید از خانه شروع کنیم و به عهده دولت نگذاریم.

به گزارش طوبی گلستان؛ آیت‌الله سید عبدالهادی شاهرودی ظهر امروز  در همایش نقش روحانیون در تبیین سبک زندگی اسلامی با حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: مشکل اعظم کشور ما بد حجابی و بی حجابی، اعتیاد، وجود خانه های فساد و رشد طلاق است که باید برای همه این موارد راه چاره جست.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: علت پیدایش این موارد هم عدم روحیه ایمانی است که در جامعه ما این روحیه مشغول به کم رنگ شدن است.

آیت الله شاهرودی بیان کرد: سه علت برای این مشکلات می توانیم مطرح کنیم که یکی از آنها فعالیت رسانه های خارجی است.

وی علت دوم پیدایش این عوامل را از بین رفتن شور و شعور دانست خاطر نشان کرد: اینکه آن شور ابتدای انقلاب از بین رفته یا کمرنگ شده است ما شاهد چنین مشکلاتی در کشور هستیم. اگر این شور به شعور تبدیل نمی شد ما به این جا نمی رسیدیم و اگر شعور وجود داشته باشد هیچ گاه رسانه های خارجی نمی توانند به دین ما صدمه ای وارد کنند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: ما بعد از انقلاب فراموش کردیم که فرزندانمان را به اصول و عقاید آشنا کنیم، اگر فرزند ما با اصول دین و عدل خدا که لازمه هر فردی است آشنا شوند در ۱۸ سالگی دین گریز نمی شوند.

شاهرودی ادامه داد: قبل از انقلاب قبل از اینکه فرزندان ما به مدرسه بروند آنها را با مسائل دینی آشنا می کردیم. ولی امروزه این مسائل به فراموشی سپرده شده است.

وی با ابراز تأسف از تربیت ناصحیح فرزندان تصریح کرد: امروزه آموزش را به عهده دولت گذاشتیم همه چیز به فراموشی سپرده شده است. امروز حتی اذان گفتن در گوش فرزندان را به عهده دولت گذاشتیم این مناسب یک کشور اسلامی نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*