تاریخ انتشار: 25-02-1397, 13:10 کد خبر: 2372 نسخه چاپی: چاپ
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان:

امسال کم آب ترین و خشکسال ترین ایام را تجربه خواهیم کرد / مبلّیغن بحران کم آبی را به مردم گوشزد کنند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت: ما امسال کم آب ترین و خشک سال ترین سال را در پیش رو داریم و بحران کمبود آب جدی است.

به گزارش طوبی گلستان؛ مهدی شکیبافر صبح امروز در جمع مبلّغین استان اظهار کرد: استان گلستان با توجه به منطقه جغرافیایی که دارد آنطوری که مشاهده می شود شاید گفته شود که استان کم آبی نیست، ولی در عین حال در برخی از شهرستان های ما همه ساله بحران کم آبی وجود دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان تصریح کرد: ما امسال کم آب ترین و خشک سال ترین سال را در پیش رو داریم این در صورتی است که کل کشور ایران با کم آبی دست و پنجه نرم می کنند.

شکیبا فر ادامه داد: امروز اگر می گوییم کم آب هستیم در یک مصداق واضح باید بگوییم حجم آب کره زمین از زمان حضرت آدم تا به حال چندان تغییری نکرده ولی در عین حال جمعیت ما بسیار بالا رفته است.

وی با بیان اینکه امروزه ۹۷ درصد آب جهان شور و فقط ۳ درصد آن شیرین است خاطر نشان کرد: گلستان از استانهایی است که با بحران آن روبرو است و مبلّغین باید قسمتی از موعظه ها را باید به صرفه جویی از آب ارتباط دهند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در پایان گفت: باید صرفه جویی در مصرف آب همگانی شود و مبلّغین ما در ۳۰ شب ماه رمضان مردم را به صرفه جویی راهنمایی کنند تا بحران بی آبی استان ما و کشور ما را تهدید نکند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*