تاریخ انتشار: 24-02-1397, 06:39 کد خبر: 2363 نسخه چاپی: چاپ
رئیس هیئت کوهنوردی استان گلستان:

ظرفیت مناسب استان برای برگزاری دوره های مربی گری/دوره تکمیلی مربیگری درجه3 کوهپیمایی در شهریورماه

رئیس هیئت کوهنوردی استان گلستان گفت: استان گلستان ظرفیت بسیار مناسبی برای برگزاری دوره های مربیگری در حوزه های مختلف ورزش کوهنوردی را داراست .

به گزارش طوبی گلستان؛ محمد فلاحی در جلسه ارزیابی برگزاری آزمون کشوری مربی گری درجه سه کوهپیمایی اظهار کرد: با توجه به اینکه استانمان برای اولین بار در این سطح میزبان این دوره از مربیگری بود ، بحمدالله با اعلان نظر فدراسیون و مدرسین محترم  به نحو مطلوب و رضایت بخشی برگزار گردید.

 فلاحی با اشاره به اقلیم جغرافیایی استان گلستان و مهیا بودن بسترهای لازم طبیعی برای فعالیت شاخه های مختلف ورزش کوهنوردی از جمله کوهپیمایی ، دره نوردی ، غارنوردی و سنگنوردی و ...، ظرفیت خوبی را برای برگزاری دوره های آموزشی و خصوصا مربیگری فراهم نموده است .

رئیس هیئت کوهنوردی استان گلستان تصریح کرد: ما توانستیم این برنامه بزرگ کشوری را در استان گلستان به شکل ایده آل برگزار کنیم، که البته این مقدمه کار بزرگتری خواهد بود که دوره تکمیلی آن در نیمه دوم تابستان سالجاری برگزار میشود .

فلاحی در ادامه گفت: بنده از تک تک کسانی که در این دوره زحمتی را متقبل شدند و با جان و دل وقت گذاشتند سپاسگذاری می کنم، انصافا اراده و همدلی شما عزیزان مثال زدنی بود  .

وی با ابراز امیدواری از اینکه دوره تکمیلی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی در استانمان برگزار گردد، تاکید کرد: با رایزنی که با فدراسیون صورت گرفته به شرط مهیا نمودن بستر و مقدمات لازم ، استان گلستان بعنوان استان معین میزبان قبول شدگان کشوری برای طی نمودن دوره تکمیلی 6 روزه مربیگری کوهپیمایی هم برای آقایان و هم بانوان خواهد بود .

در پایان این جلسه هر یک از مسئولین ستاد برگزاری  به ارائه و بررسی نقاط ضعف ، قوت و پیشنهاد برای بهبود هر چه بهتر برنامه های انجام شده در آینده ارائه کردند تا مورد استفاده برنامه های آتی قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*