تاریخ انتشار: 19-02-1397, 12:05 کد خبر: 2351 نسخه چاپی: چاپ
مسئول معاونت عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران :

باور عقیدتی یعنی بدانیم همه چیز در ید قدرت خداست

مسئول معاونت عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع پاسداران سپاه نینوا اظهارکرد: امام خامنه ای (مدظله العالی ) بارها طی جلسات متعدد بر ضرورت افزایش بعد معنوی و اعتقادی پاسداران انقلاب اسلامی تاکید داشته اند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی؛ مسئول معاونت عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در جمع پاسداران و بسیجیان استان در محل حسینه غدیر سپاه نینوا ضمن گرامیداشت هفته عقدتی سیاسی سپاه و بسیج و یاد و خاطره شهید مطهری اظهار کرد: ما باید در این ایام بیش از هر زمان دیگری خدا را شاکر باشیم که خداوند توفیق پوشیدن لباس سبز سپاه و لباس خاکی بسیج را به ما داده است ؛ چرا که این لباس ها مصداق بارز دفاع از اسلام و انقلاب هستند .

ادیانی در ادامه افزود: برادران قدردان این توفیق الهی باشید چراکه این لباس ، لباس دفاع از ایمان و عقیده جمعیت میلیونی نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

وی تصریح کرد: ضرورت دارند همه ما از ایامی که در آن هستیم بیشترین بهره را ببریم چراکه مناجات شعبانیه یکی از موثرترین ادعیه است که قرائت آن سفارش شده است و بهترین وسیله برای توشه راه بستن و نیل به سمت ماه مبارک رمضان است.

مسئول معاونت عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به اهمیت مسئله تفکر و تعقل در موضوع عقیدتی و سیاسی گفت: پاسدار یعنی فردی که همه حرف ها را می شنود ، سپس با تجزیه و تحلیل و سبک سنگین کردن آن ارزش سخنانی که شنیده را می سنجد و آن حرف برتر انتخاب شده را پیروی می کند.

ادیانی تاکید کرد: انسان چون یک موجود اجتماعی است نیاز دارد تا خدای خویش را شناخته ، و بعد از این شناخت بداند که تنها خداوند متعال است که حق قانون گذاری در نظام هستی را دارد ؛ لذا فقط اوست که شایسته پرستیدن است .

وی در پایان با اشاره به ماهیت ساختار عقیدتی در سپاه گفت: برادران ؛ عقیدتی می خواهد بگوید فراموش نکنید که همه چیز در ید قدرت الهی است و آدمی نباید از خاطرش برود که بنده خداوند متعال است ؛ بار ها نیز امام خامنه ای (مدظله العالی ) طی جلسات متعدد بر ضرورت افزایش بعد معنوی و اعتقادی پاسداران انقلاب اسلامی تاکید داشته اند ./خبرگزاری بسیج

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*