تاریخ انتشار: 8-10-1395, 17:36 کد خبر: 233 نسخه چاپی: چاپ
آیت الله حسینی شاهرودی :

شکوه 9 دی کمر نفاق را شکست / جنس اعتقاد من به ولایت فقیه ،اعتقادی و خروجی این عقیده اطاعت مطلق از ولی فقیه می باشد

عضو مجلس خبرگان رهبری با محکوم کردن فتنه 88 گفت : جنس اعتقاد من به ولایت فقیه ،اعتقادی و بر مبنای عقاید فقهی بوده و خروجی این عقیده اطاعت مطلق از ولی فقیه می باشد.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از گلستان ما؛ آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی در دیدار با خادملو یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس در بیمارستان فلسفی گرگان ضمن محکوم کردن فتنه ۸۸  گفت : ساکتین فتنه از دو حال خارج نیستند : دسته ی اول خواص آگاه که عامدانه در مسئله  فتنه در زمین دشمن بازی کردند و دسته دوم عده ای بودند که نا آگاهانه در مسئله  فتنه دچار لغزش شدند.

آیت الله شاهرودی در ادامه با بیان اهمیت ۹ دی افزود : شکوه و عظمت این روز چنان بود که موجب درهم شکسته شدن چهره ی نفاق و کفر شد.

ایشان هم چنین با اشاره به جایگاه ولایت فقیه در کشور خاطر نشان کردند: جنس اعتقاد من به ولایت فقیه ،اعتقادی و  بر مبنای عقاید فقهی بوده و خروجی این عقیده اطاعت مطلق از ولی فقیه می باشد.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جریانی که بر خلاف این رویه ی اعتقادی در کشور وجود دارند خاطر نشان کرد: یکی از ثمرات روز ۹ دی مایوس کردن این جریان و ناامیدی مستکبرین عالم بود.

آیت الله شاهرودی در پایان از زحمات جانبازان قدردانی کرد و گفت : دوام و قوام جمهوری اسلامی به برکت حضور و جانفشانی همین عزعزان صورت گرفته است .

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*