تاریخ انتشار: 16-01-1397, 13:00 کد خبر: 2238 نسخه چاپی: چاپ
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا:

تقارن بهار طبیعت و بهار معنویت امری مبارک برای مومنین است

حجت الاسلام و المسلمین جعفر رعایتی، نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان در دیدار نوروزی با کارکنان گفت :ما در بهار طبیعت نو شدن محیط اطراف خود را به ظاهر می بینیم و خداوند متعال هم بهار معنویت یعنی ماه رجب ، شعبان و ماه مبارک رمضان را برای نو شدن نفس ما برقرار کرده است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام و المسلمین جعفر رعایتی، نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان در دیدار نوروزی با پاسداران انقلاب اسلامی استان ضمن تبریک به مناسب فرا رسیدن سال جدید گفت : امیدواریم در سال جدید که تقارن بهار طبیعت و بهار معنویت است سالی پرخیر و برکت برای ایران اسلامی رقم بخورد و ان شا الله امسال سال ظهور حضرت بقیه الله (ارواحنا له الفدا) باشد.

رعایتی در ادامه افزود:با تحویل سال ،ظاهر انسان ها نو می شود اما اصل این است که افکار ما هم نو بشود و روش ها و سبک تفکر ما به شکلی والاتر از قبل دچار تحول شود.

وی گفت: بنا به حدیث «احب الاعمال ادومها قلیلا» برای انجام این کار ضرورت دارد تحول افکار ما به نحو احسن ،مداوم  و مفید باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان خاطر نشان کرد:ما در بهار طبیعت نو شدن محیط اطراف خود را به ظاهر می بینیم و خداوند متعال هم بهار معنویت یعنی ماه رجب ، شعبان و ماه مبارک رمضان را برای نو شدن نفس ما برقرار کرده است.

رعایتی در پایان گفت : مومن اگر در سه شب از این سه ماه ، شب زنده داری کند موفقیت در دنیا و آخرت را خواهد گرفت؛ شب اول در ماه رجب ،شب لیله الرغائب است ،دومین شب نیز شب نیمه شعبان در ماه شعبان است و شب سوم نیز شب قدر در مباه مبارک رمضان خواهد بود./ بسیج

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*