تاریخ انتشار: 5-01-1397, 15:00 کد خبر: 2214 نسخه چاپی: چاپ
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی کلاله:

حمایت از کالای ایرانی سبب رونق ‌اشتغال می‌شود

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی کلاله گفت: حمایت از تولیدکنندگان و کالای ایرانی سبب رونق تولید شده و این امر اشتغال را به دنبال خواهد داشت.

 به گزارش طوبی گلستان؛ آخوند محمد امین صفری، در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کلاله درباره شعار سال و اهمیت تحقق آن اظهار داشت: تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کنونی، رونق تولیدات داخلی است که با حمایت از کالای ایرانی میسر خواهد بود و به نوعی، اجرای اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: حمایت از کالای ایرانی مختص به مسئولان و یا مردم و یا قشر خاصی نیست و همه باید برای تحقق این امر تلاش کنند و به نظر می‌رسد مردم نقش مهم‌تری در تحقق این شعار دارند.

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی تصریح کرد: مسئولان با قرار دادن تسهیلات مناسب به تولیدکنندگان و مردم با عدم خرید کالاهای خارجی، می‌توانند در حمایت از کالاهای ایرانی نقش ایفا کنند.

آخوند صفری تاکید کرد: حمایت از تولیدکنندگان و کالای ایرانی سبب رونق تولید شده و این امر اشتغال را به دنبال خواهد داشت و به تبع اشتغال جوانان، انگیزه و امید را در آنها ایجاد کرده و سبب جلوگیری از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی یادآور شد: چند سالی است که مقام معظم رهبری در انتخاب شعار سال، از " اقتصاد مقاومتی، تولید داخلی، اشتغال،و غیره استفاده می‌کنند و ایشان موشکافانه و با درایت و تدبیر خاص، این شعارها را انتخاب می‌کنند و نباید این شعارها تنها در سخن و مکاتبات استفاده شود، بلکه همه ما و مردم، چه مسئولان و دیگر افراد جامعه دست به دست هم دهیم و هر طور که می‌توانیم در تحقق این شعار قدم برداریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*