تاریخ انتشار: 1-01-1397, 19:00 کد خبر: 2208 نسخه چاپی: چاپ
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رسالت حوزویان در تربیت انسان های تراز انقلاب اسلامی با بهره گیری از ظرفیت راهیان نور

سردار غیب پرور گفت: راهیان نور وسیله‌ای برای تربیت انسان‌های تراز انقلاب اسلامی است و مردم ما به یُمن انقلاب و دفاع مقدس، روحیه مقاومت و ایستادگی را دریافتند.

به گزارش طوبی گلستان؛ سردار غیب پرور در گفتگو با خبرنگار ما با تأکید بر نقش و رسالت سنگین حوزویان در تربیت انسان های تراز انقلاب اسلامی و بهره گیری از ظرفیت عظیم راهیان نور، گفت: راهیان نور وسیله‌ای برای تربیت انسان‌های تراز انقلاب اسلامی است و مردم ما به یُمن انقلاب و دفاع مقدس، روحیه مقاومت و ایستادگی را دریافتند و امروز اگر مردم پشت سر رهبری مقاومت می‌کنند بر همین مبناست هرچند خیلی‌ها سعی‌شان بر این است که این روحیه مقاومت را به روحیه راحت‌طلبی و خوش‌نشینی تبدیل کنند.

وی تصریح کرد: ما به یک تغییر راهبردی اساسی در بسیج نیازمندیم و باید سمت و سوی فعالیت‌ها را به سمت خدمات اجتماعی سوق دهیم و این مهم با همکاری حوزویان محقق می شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، راهیان نور را گران ‌بهاترین میراث دفاع مقدس دانست و بیان کرد: راهیان نور به عنوان گران ‌بهاترین میراث دفاع مقدس بوده و اینکه ما بتوانیم مقاومت و ایستادگی را به نسل‌های بعدی منتقل و به رخ دشمن بکشیم، باید یکی از دستاوردهای سفرهای معنوی راهیان نور باشد./حوزه نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*