تاریخ انتشار: 22-12-1396, 12:01 کد خبر: 2182 نسخه چاپی: چاپ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

۱۲ فروردین، روز استقرار حکومت اسلامی است/ سکولارها و لیبرال ها هنوز حرف از رفراندوم مجدد می زنند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ روز استقرار نظام و حکومت اسلامی است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام احمدرضا احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در جلسه هماهنگی برگزاری یوم الله 12 فروردین گفت: در 12 فروردین سال 58 یکبار برای همیشه رفراندوم در کشور برگزار شد و مردم حقوق خود را استیفا کردند. 98.2 درصد مردم در این رفراندوم سراسری به جمهوری اسلامی "آری" گفتند.

وی افزود: 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز استقلال و 12 فروردین نیز روز استقرار حکومت و نظام اسلامی است.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه 12 فروردین نخستین روز حکومت " الله" بر این کشور بود، خاطرنشان کرد: رای آری ملت ایران به جمهوری اسلامی در روز 12 فروردین موجب فروریختن کنگره های قصر 2500  ساله حکومت طاغوت شد و سلطه شیطانی شاهنشاهی برای همیشه پایان یافت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تاکید کرد: این روز، روز اتمام حجت شرعی برای همگان و نماد تبعیت عمومی از ولایت فقیه بود. آنچه که امروز در خصوص رفراندوم مجدد با هدف تغییر نظام اسلامی مطرح می شود وسوسه خناسان است. در اوایل انقلاب نیز نظر خناسان رفراندوم جمهوری بدون قید اسلامیت بود که امام راحل همان زمان فرمودند: به جمهوری اسلامی رای بدهید نه یک حرف بیشتر و نه یک حرف کمتر.

وی با بیان اینکه در روز 12 فروردین 58  مردم علاقه مندی خود را به اسلام ابراز داشتند، گفت: ملت با حضور در این رفراندوم و رای به جمهوری اسلامی، همبستگی خود را به نمایش گذاشتند و رشد سیاسی خود را به رخ غرب و شرق کشیدند.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه اقلیت باید رای اکثریت را بپذیرند، افزود: نفی الزامات جمهوری اسلامی به معنای مخالفت با اکثریت است و اصرار آنها به معنای ضدیت با جمهوریت است. اقلیت مخالفان اسلام و ضروریات آن، بایستی به رای اکثریت احترام بگذارند والا باید برابر قانون کنترل شوند.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات اخیر در کشور همانند اغتشاشات دیماه، آشوب دراویش و کشف حجاب چند زن بی حیا و بی اصالت از قماش سلطنت طلبان، منافقان و سکولاریست های مدعی ایران منهای اسلام است. حال آنکه ایران و اسلام تفکیک ناپذیرند؛ چنانکه جمهوریت منهای اسلامیت معنا ندارد.

حجت الاسلام احمدی تصریح کرد: کسانی که نگرش سکولار به حکومت دارند و قائل به جدایی دین از سیاست هستند و نگرش لیبرالی به نظام دولتی دارند از همان روز بعد از رفراندوم ۱۲فروردین ۵۸ سخن از رفراندم می زدند و امروز با سوء استفاده از کلام کلی مقامات کشور باز از رفراندوم مجدد سخن می گویند. این در حالیست که همگان باید بدانند که رفراندوم یکبار برای همیشه در این کشور برگزار شده و مردم نیز به جمهوری اسلامی آری گفتند.

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات همچنین گفت: قطعا سخنان مطرح شده پیرامون رفراندوم ناظر به موضوعی است که مطابق قانون اساسی پیش بینی شده است و آن برای زمانی است که مشکل حادی در کشور وجود داشته و حلاّل مشکلی وجود نداشته باشد. حال آنکه همه مقامات و سیاستمداران داخلی و خارجی می دانند که کورترین گره ها بدست توانای امام المسلمین و حمایت مردم، قابل حل است و ما مشکل حاد و لاینحلی در کشور نداریم و صحبت از رفراندم باوجود امام المسلمین بی اساس و از منظر عامه مردم و کارشناسان منصف، جایگاهی ندارد. بهتر است مخالفان اسلامیت نظام سخن موصوف را بر اساس خاستگاه خود به معنایی که در خیال باطل می پرورانند، تفسیر نکنند؛ که قطعا نگرش مقامات ارشد نظام اسلامی مباین نگرش باطل آنها است.

در ادامه این جلسه صاحب نظران اتاق اندیشه ورز و اعضا جلسه به نقطه نظرات کارشناسی، علمی و تجربی پرداخته و به منظور اجرایی شدن تصویب و در نهایت به دستگاه های ذیربط ابلاغ شد.

پایان پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*