تاریخ انتشار: 21-12-1396, 06:31 کد خبر: 2179 نسخه چاپی: چاپ
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان:

۳۰۰ میلیون ریال بسته غذایی بین نیازمندان گلستان توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان گفت: این اداره کل از ابتدای سال تا کنون توانسته حدود ۳۰۰ میلیون ریال بسته غذایی را در سطح استان تهیه و توزیع کند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام سیف الله سهرابی، عصر یکشنبه در نشست با دستگاه های مختلف استان در خصوص اجرای طرح «دست های مهربانی» اظهار کرد: در طول سال به مناسبت فرا رسیدن ایام های مختلف توزیع سبد کالا با عنوان طرح «دست های مهربانی» برای افراد نیازمند در سطح استان انجام می شود.

وی افزود: اکنون با همکاری هایی که بین اداره کل اوقاف با سازمان ها، نهادها و موسسات وجود دارد توانستیم به جز مناسبت ها در طول سال با روش های مختلفی این طرح را برای نیازمندان اجرا کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با بیان اینکه این اداره تا کنون توانسته به خوبی در بحث یاری رساندن به نیازمندان ورود پیدا کند، گفت: در بحث ازدواج آسان به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به شهرستان آزادشهر کمک شد.

وی تصریح کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان از ابتدای سال تا کنون حدود ۳۰۰ میلیون ریال بسته غذایی را تهیه و توزیع کرده است.

بیش از ۲۰۰ میلیون ریال سبد کالا در ناحیه منطقه یک گرگان توزیع شد

سهرابی با بیان اینکه در روز یکشنبه (۲۰ اسفند) بیش از ۲۰۰ میلیون ریال سبد کالا در ناحیه منطقه یک گرگان توزیع شد، اظهارکرد: این سبد کالا ها به مناسبت نوروز ۹۷ توزیع می شود.

وی تصریح کرد: امید است با همکاری دستگاه ها، خیرین و موسسات بتوانیم خدمات بیشتری به افراد نیازمند در سطح گلستان ارائه دهیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به اینکه تنها اوقاف پاسخگو این مسائل نخواهد بود، گفت: با رایزینی هایی که با خیرین صورت گرفته امید است توزیع سبد کالا در طول ایام نوروز هم انجام شود.

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*