تاریخ انتشار: 8-12-1396, 07:47 کد خبر: 2134 نسخه چاپی: چاپ
مسئول عقیدتی بسیج مستضعفین:

شهید با خونش مسئولین فاسد را رسوا می کند

مسئول عقیدتی در بسیج مستضعفین در یادواره شهدای مدافع حرم دانشجو و هفتمین روز تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد گفت: نام و خون شهدا با ارتجاع مقابله خواهد کرد چرا که شهدا با بصیرت خود جهالت را در مردم از بین می برند و خواص فاسد را رسوا می کنند و رعب و وحشت را در دل دشمنان بوجود می آورند.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از دانشجوسلام؛ حجت الاسلام تویسرکانی مسئول عقیدتی بسیج مستضعفین در یادواره ۶۰ شهید دانشجوی مدافع حرم دانشگاه آزاد و هفتمین روز تدفین شهدای گمنام اظهار کرد: طبق آیات قرآن کریم شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند و در سوره بقره آمده نگویید شهدا مرده اند و در سوره آل عمران در اشارتی فراتر گفته حتی تصور هم نکنید شهدا مرده اند.

جایگاه بی بدلیل شهدا در قرآن

مسئول عقیدتی بسیج مستضعفین گفت: گاهی ما باشعار می گوییم شهدا زنده اند اما در آیات قرآن به صراحت بیان شده و مطمعنا کلام الهی با آنچه که ما به زبان می آوریم فرق دارد.

وی افزود: از منظر قرآن شهدا با اموات فرق دارند و به صراحت بیان می کند شهدا را با اموات یکی ندانید چرا که از منظر قران حیات واقعی دارای دو شاخصه در ک و فعل است که شهدا هر دوی آن را داند.

شهدا دارای درک و عمل اند

تویسرکانی ادامه داد: عالم شدن شرط اول حیات است و شهید با شهادتش عالم و آگاه می شود و چون اینان به اسرار غیب اطلاع دارند در واقع می توان گفت اولین شرط حیات را دارند.

وی گفت: دومین شاخصه حیات عمل است که شهدا ترس و غم را از دل مردم از بین می برند و این مهمترین عمل آنان است.

شهدا پیک شادی در جامعه اند نه مایه حزن و غم

تویسرکانی تصریح کرد: گاهی اوقات در فصای مجازی می گویند با آمدن شهدا فصا عمگین می شود در حالی که خداوند  شهید را پیک شادی می داند نه عامل اندوه و بایادآنان اضطراب از جامعه گرفته میشود.

مسئول نمایندگی بسیج مستضعفین بیان کرد: اثر شهید اثر بی نظیر است در عالم انسانی است که گریه بر آنان با گریه بر اموات تفاوت دارد چرا که اینان دارای حیات ابدی هستند.

وی  در خصوص پاسداری از خون شهدا اظهار کرد : همانطور که امام حسین خود پاسدار خون خود در طول قرن  های متمادی بوده پاسدار خون شهدا  هم خود شهید است  و ما کاره ای نیستیم و ما خیلی هنر کنیم مواظب خودمان باشیم.

تویسرکانی افزود: طبق گفته مقام معظم رهبری شهدا مظهر قدرت ایران هستند که با این قدرت می توانند جلوی ارتجاع جامعه اسلامی را بگیرند و اگر آنها نبودندخبری از دین نبود.

خون شهدا مهمترین عامل رسوایی مسئولین فاسد

مسئول نمایندگی بسیج مستضعفین گفت: سه عامل مسئولین فاسد و منافق،جهل مردم و توطئه دشمن  را سه عامل  ارتجاع در جامعه خواند.

تویسرکانی ادامه داد: نام و خون شهدا با هر سه عامل ارتجاع مقابله خواهد کرد چرا که شهدا با بصیرت خود جهالت را  در مردم  از بین می برند و خواص فاسد را رسوا می کنند و رعب و وحشت را در دل دشمنان بوجود می آورند.

جهاد در راه خدا از همه بر نمی آید

وی افزود: خون شهدا از هزاران سیستم اطلاعاتی در رسوا کردن مفسدین بهتر عمل می کند.

وی گفت: جهاد در راه خدا و به میدان شهادت رفتن کار بسیار سخت و دشواری است که  هرکس که وارد این میدان می شود هنر بزرگی کرده است .

وی در خصوص اجر مقام شهدای مدافع حرم تصریح کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند شهدای مدافع حرم از اولیای خدا هستند و ممطمئن هستیم با چنین تکیه گاهی انقلاب در مسیر خود حرکت می کند و از موانع  عبور خواهد کرد.

دفاع از ارزشها منهای ولایتمداری معنا ندارد

مسئول عقیدتی بسیج مستضعفین گفت: آن کسانی که با توسل به پیشگوها عمر انقلاب را تا سال بعد می دانند و مدعی اند انقلاب در سال ۹۷ دچار بحران خواهد شد بدانند  پرونده این انقلاب که بیش از 200 هزار شهید برای آن خون داده اند با پیشگویی فلان اقا بسته نمی شود.

وی گفت: در تمام وصیت نامه شهدا دفاع و پیروی از ولایت آمده است  و کسانی که از ارزشهای اسلامی بدون پیروی از ولایت دم می زنند در واقع تفاله هایی بیش نیستند.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*