تاریخ انتشار: 17-11-1396, 12:20 کد خبر: 2052 نسخه چاپی: چاپ
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس:

عملکرد دولتمردان در اقتصاد مقاومتی ضعیف بوده است/ حق مردم ایران نیست که در مشقّت باشند

امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: هنوز مسئولین ما در خصوص اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، گام به خصوص و مشهودی برنداشته اند و عملکردشان ضعیف بوده است.

به گزارش طوبی گلستان؛ آخوند عبدالباسط نوری زاد در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی با گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار کرد: مردم ما و بزرگان ما قبل از انقلاب در تلاش بودند که حاکمیتی را بخواهند تشکیل دهند در رأس حکومت و سیاست آن آموزه های دینی، کشور ما را اداره کنند.

امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس افزود: به حمدالله این امر مهم به وقوع پیوست و امروزه در حکومتی زندگی می کنیم که انقلاب ما دستوارت اهل بیت و پیامبران را سر لوحه کار خود قرار داده و قانون کشور ما بر اساس آن برنامه ریزی شده است. 22 بهمن ماه امسال مانند هر ساله این پیروزی را با حضور حداکثری جنش خواهیم گرفت.

نوری زاد اطاعت از رهبری را راه پیشرفت کشور دانست و تصریح کرد: بیگانگان از زمان قبل از انقلاب تا کنون در حال ضربه زدن به حکومت دینی بوده اند و می خواهند به هر نحوی نظام ما را تضعیف و به بهانه های واهی در فکر زیر سوال بردن نظام هستند، تجمعات اخیر به بهانه گرانی و در ادامه زیر سوال بردن نظام نقشه های طراحی شده از طرف دشمنان بوده است.

مراجعات مردم به ائمه جمعه به خاطر گرانی

وی با بیان اینکه مراجعات مردم به ما به خاطر گرانی بسیار زیاد است خاطر نشان کرد: مردم ما هم انتظارشان این است که مسئولین به فکر معیشت مردم باشند، این انقلاب به دست مردم به پیروزی رسید و همین مردم بودند که در جنگ هشت سال دفاع مقدس جلوی دشمن ایستادگی کرده اند، سزاوار نیست امروزه ملت ما در سختی زندگی کنند.

این روحانی اهل سنت با بیان اینکه از مسئولین اجرایی می خواهیم که به رهنمود های رهبری توجه بیشتری کنند و ادامه داد: استکبار به هیچ عنوان چشم دیدن یک رهبر دینی را در ایران ندارد چون می داند تمام نقشه هایی که آنها برای کشور ما طرح ریزی می کنند رهبری ما با اقتدار تمام تمام نقشه های آنان را از بین می برد.

راه برون رفت از مشکلات اقتصادی فقط اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبد کاووس متذکر شد: همانطوری که رهبری معظم ما امسال را سال اقتصاد مقاومتی نامید نشان از اهمیت این جایگاه است، امروزه هم اگر می خواهیم در دنیای اقتصاد پیشرو باشیم باید به اقتصاد مقاومتی اهمیت خاصی قائل شده و از واردات بی رویه جلوگیری کنیم.

آخوند نوری زاد خاطر نشان کرد: هنوز مسئولین ما در خصوص اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، گام به خصوص و مشهودی برنداشته اند، و امروز با وضعیت ایده آل فاصله زیادی داریم این در حالی است که چیزی به پایان سال 96 نمانده است.

وی در پایان تاکید کرد: انتظارات مردم ما از دولت مردان رسیدگی به وضع موجود است، وضعیت گرانی و رفاه حق مردم ایران است، امیدواریم خداوند توفیق خدمت کردن را به مسئولین عطا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*