تاریخ انتشار: 9-11-1396, 07:04 کد خبر: 2016 نسخه چاپی: چاپ
در پی گلایه برخی اساتید حق التدریسی دانشگاه آزاد گالیکش؛

رئیس دانشگاه آزاد استان از پیگیری مطالبات اساتید خبر داد/ استادی تا قبل از مهر ۹۵ مطالبه دارد اطلاع دهد

رییس دانشگاه آزاد استان گفت: اگر استادی در واحدی از دانشگاه آزاد قبل از مهر ۹۵ حق الزحمه خود را دریافت نکرده با پیامک به بنده اطلاع دهد.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از دانشجو سلام، در پی تماس چندین نفر از اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد گالیکش در پرداخت نشدن حق الزحمه تدریسشان این موضوع را از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان پیگیری کردیم.

حجت الاسلام سید علی طاهری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: متاسفانه به علت مشکلاتی که دانشگاه به خاطر کمبود دانشجو با آن دچار شده در برخی واحدهای دانشگاهی ما نتوانستیم مطالبات برخی اساتید حق التدریس را پرداخت کنیم.

وی گفت: در واحد دانشگاهی آزاد گرگان هم سه ترم یعنی از مهر ۹۵ تاکنون حق الزحمه آنان پرداخت نشده که البته سعی داریم تا پایان سال حداقل یک ترم آن را پرداخت کنیم.

طاهری اضافه کرد : اگر اساتید دانشگاه گالیکش قبل از مهر ۹۵ مطالبه دارند با پیامکی به بنده به من اطلاع دهد و در اسرع وقت حتما آن را پیگیری می کنم.

گفتنی است دانشگاه آزاد گالیکش زیر نظر دانشگاه آزاد گنبد فعالیت می کند و برخی اساتید آن در تماس با این پایگاه خبری از پرداخت نشدن مطالباتشان از مهر ۹۵ تاکنون که البته دو ترم تابستان را هم شامل می شود خبر دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*